banner851

banner955

BOLU’DA VAR BİZDE YOK

Düzce merkez amatör takımları Nurettin Zafer sahası tribünlerinin yeterli olmadığını söylerken kendilerine yer verilmesini istediler.

Spor 17.02.2018, 14:33
722
BOLU’DA VAR BİZDE YOK
banner1032
Düzce merkez amatör takımlar Nurettin Zafer Sahasının tribünlerinin yetersiz ve Düzce’ye yakışmadığına dikkat çekiyor. Tribüne bıraktıkları malzemelerin yağmurdan küf tuttuğunu söyleyen amatör takımlar, kendilerinin amatör futbola hizmet ettiğini, Bolu’da her amatör takıma bir oda verilirken Düzce’de böyle bir hizmetin bulunmadığından yakındı.
Amatör takımların yetkilileri konu hakkında yardım beklediklerini ifade ederken, gençlerin önünü açmanın kendi görevleri olduğunu ve oyuncuları sahalara çekmek için yoğun çaba harcadıklarını ifade etti. Yetkililerin seslerini duymasını ve bu isyana duyarsın kalmaması gerektiğini savunan amatör takım temsilcileri durumun günden güne daha kötüye gittiğini belirtti.
Son olarak amatör takımlar olarak çok bir şey istemediklerini belirten amatör takım temsilcileri Nurettin Zafer Sahasına yeni bir tribün yapılmasını ve alt kısımlarını takımlara vermelerini istediklerini belirtti.
 
banner844
Yorumlar (1)
Amatör sporcu 5 yıl önce
Bu mudurden bir şey çıkmaz yayını çıksın daha iyi
16
kapalı