banner851

banner614

BU GENÇLİK BÖYLE KURTULUR

banner619

Diğer illerde yapılan semt sahalarının Düzce ilinde olmaması Düzce gençliğini bataklığa sürüklerken bu gençlik, semt sahalarının yapılması ile kurtulur yorumlarına neden oluyor.

banner846
Spor 29.07.2020, 11:14 29.07.2020, 14:32
1291
BU GENÇLİK BÖYLE KURTULUR
banner844

Birçok ilde semt sahalarının olması dikkat çekerken Düzce ilinde bu sahaların olmaması büyük tepkilere neden oldu. Düzce gençliği, her gün kötü alışkanlıklara düşerken bu gençliğin kurtulması için her mahalleye semt sahalarının yapılması şart denildi. Düzce Karaca Mahallesi çevresinde, Aydınpınar Mahallesi’nde ve Aziziye Mahallesinde spor yapabilecek hiçbir alanın olmaması büyük endişelere sebep oluyor. Yetkilileri, her mahalleye yapılacak olan semt sahalarıyla birçok genci hayata bağlayabilir yorumları yapıldı.

KALICI KONUTLAR VAHİP DURUMDA, ÇOCUKLAR AĞLIYOR

50 bin kişinin yaşadığı Düzce Kalıcı Konutlar’da hiçbir spor alanlarının olmaması büyük tepkilere neden oluyor. Yeni adı ile Bahçeşehir olan Kalıcı Konutlar’da gençlerin spor yapabilecekleri hiçbir alanlarının olmadığını söyleyen bazı gençler göz yaşlarına hakim olamıyor. Düzce halkı spor alanı eksikliği konusunda yetkililerin adım atmasını bekliyor

Yorumlar (7)
Ramis yılmaz 11 ay önce
Çok doğru gençlik gidiyor... Hey eyali
Köylü 11 ay önce
Hep yapılan yada yapılacak olan projeler şehir merkezi içerikli neden bu köylerdeki çocuklar hiç düşünülmüyor PEKİ? Onlar insan değilmi? Ya birşey yapılırken heryere yapılsın yada hiç yapmayın tamamen ayrıcalık.
NE SIKINTIVARKİ 11 ay önce
O PARALAR LA TREN AL YAP BOZ RABİA HAEYKELİ YAP BOZ SAAT KULLESİ YAP BOZ KONUTLARA GÜREŞ SAHASI YAP BOZ SOKAK AYDINLATMALARI YAP BOZ NE SIKINTI OLUCAK NASIL OLSA MİŞLLEWT VERGİ VERİYOR BUGUN BİR SU KARTLI SİSTEMDE ÖDEDİM YEMİNEDRİM VERGİ DEN BAŞKA BİR ŞEY YAZMIYOR MEREK ETTİP NE KADAR SU YÜKLENMİŞ ZOR GÖRDÜM
Konuralp 11 ay önce
Konuralp düzcenin mahallesi değil mi öncü haber. İlçe kadar nüfusu olan yerin adını bile anmamışsınız.
Eda 11 ay önce
Konuralp de cocuklarin oynayacagi ne bir park nede zaman gecircekleri bir yer var yaziklar olsun boyle belediye ye
Fuat 11 ay önce
Gençler aglamaktan korona olacaklar
Kasabalı 11 ay önce
Konuralp gibi yerde 1 adet park ve spor alanı yok gençlerin oturabilecegi alan yok...
14°
az bulutlu