banner851

banner614

BU KEZ GURURU ONLAR YAŞATTI

banner619

Kdz. Ereğli’de düzenlenen Tenis Turnuvasında Düzce adına mücadele eden Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tenis, Bartu Ulutaş, Nehir Cumur ve Cemrenaz Abdirkaya kazandıkları 1altın, 1 gümüş ve bir bronz madalya ile ilimize büyük gurur yaşattı.

banner846
Spor 22.08.2019, 10:17
691
BU KEZ GURURU ONLAR YAŞATTI
banner844

Kdz.Ereğli Tenis Kulübünde 2*4- 12 yaş hafta sonu turnuvası düzenlendi.
 
Türkiye Tenis Federasyonu faaliyet programında yer alan ve 17-18 Ağustos 2019 tarihleri arasında düzenlenen Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tenis Antrenörü Levent Hasdemir önderliğinde turnuvaya katıldı.


 
Turnuvaya katılım sağlayan Düzceli sporcular Bartu Ulutaş erkekler de birinci, Nehir Cumur kızlarda ikinci ve Cemrenaz Abdirkaya kızlarda üçüncü olarak madalyalarını aldılar.
 


Erkekler tenis kategorisinde yarışan ve birinciliğe hak kazanan Bartu Ulutaş altın madalya, kızlar tenis kategorisinde ikinci olan Nehir Cumur ve kızlar tenis kategorisinde 3. olan Cemrenaz Abdirkaya ise bronz madalya sahibi olurken Düzce’ye büyük gurur yaşattı.

Haber: H. DURNA

Yorumlar (1)
DEVRIM ULUTAŞ 2 yıl önce
Yetkililere burdan seslenmek istiyorum. Haberde yanlışlık var bartu ulutasin antrenörü ahmet usluer dır. Levent hasdemir değildir. Gençlik mrk. besin yayındaki arkadas kendi binasindaki antrenörünün ismini bilmiyorsa sorsun.lutfen degistiri
26°
parçalı az bulutlu