banner614

BU KÖPRÜNÜN ALTINDAN ÇOK SULAR AKAR

banner619

Düzce’li iş insanı aynı zamanda Modafen kulübü başkanı Fatih Kanberoğlu dün gece yayınlanan Sportmence programına telefonla katılarak çok önemli açıklamalarda bulundu.

Spor 17.11.2020, 11:09
2671
BU KÖPRÜNÜN ALTINDAN ÇOK SULAR AKAR
banner785

Modafen Pazar günü oynanan maçta Adıyamanspor’u 1-0 yenerken üç puanın sahibi oldu. Bunun üzerine Pazartesi akşamları yayınlanan Sportmence programına telefonla katılan Modafen başkanı Düzce’li iş insanı Fatih Kanberoğlu Adıyamanspor maçını değerlendirdi. Kanberoğlu zor maç olduğunu rakibe fazla pozisyon vermediklerini söylerken attıkları tek gol ile Adıyamanspor’u 1-0 yendiklerini belirtti. Başkan Fatih Kanberoğlu takımların Covid-19 sebebi ile zor durumlara düştüğünü kendilerinin bu zamana kadar bunu yaşamadığını ama bizde bu hafta bu sebeple 3-4 oyuncumuzu kaybettik dedi. Başkan Fatih Kanberoğlu her takımın her takımı yendiğini bunun örnekleri olduğunu grubumuz gerçekten çok ilginç hale geldiğini söyledi. Kanberoğlu Düzcesporumuzda bundan etkilendiği ama çabuk atlattıklarını kendilerine başarılar diliyorum dedi. Başkan Kanberoğlu son olarak bu köprünün altından çok sular akar dedi.

Yorumlar (1)
TUNÇ 3 ay önce
Burada oyuncularımızın neredeyse tamamının bu hastalığı gecirmis olması belkide bize avantaj saglayacak....Umarım bağışıklık kazanmışlardır....Diger takımlar icin risk daha büyük olacak...Ayrıca gerçekten grubumuzda net bir favori görünmüyor....Bunu değerlendirip seri galibiyetlerle liderlik koltuguns oturup yolumuza devam edelim...Kemal.Kılıç tan takımı fizik olarak güclendirip iyi motive etmesini bekliyoruz....Sahada herşeyini ortaya koyup rakibi ısıran bir takım olmalıyız
kapalı