banner851

banner955

BU MAÇ BAŞLANGIÇ OLSUN

Düzcespor’un en önemli oyuncularından Yusuf Akyel’den taraftar çok şey istiyor.

Spor 15.02.2021, 11:27
797
BU MAÇ BAŞLANGIÇ OLSUN

Takımımızın en skorer oyuncusu Yusuf Akyel’in bundan sonraki maçlarda daha iyi performans sergilemesi beklenirken taraftarların en büyük umudu olan Yusuf Akyel’in sahada başrol oynaması isteniyor. Attığı güzel gollerle taraftarın gönlünde taht kuran Yusuf Akyel maçlarda daha iyi takımı yönetmesi Düzcespor’a çok fayda getirecek denildi. Düzcespor şampiyonluk yolunda ilerlerken bütün oyuncuların maçlarda daha istekli olması istenirken bizler sizlere güveniyoruz sizlerde kendinize güvenin dediler. Düzcespor taraftarları Düzcespor’un çok büyük bir kulüp olduğu sezon sonu şampiyon olmak istediklerini bunu da başaracak sizlersiniz maçlarsa kanınızın son damlasına kadar savaşın dediler.

BU YÖNETİME VE ŞEHRE LAYIK OLUN

Düzcespor taraftarları yönetim kurulunun görevlerini yerine getirdiklerini bizlerde maçlara girememize rağmen sosyal medyadan sizlere destek vermeye devam ediyoruz lütfen bu yönetime ve şehre layık olun ifadelerine yer verdiler.

Yorumlar (1)
fatih kurugöl 2 yıl önce
düzcespor işi sıkı tutup rakiplerin eksik noktalarını iyi degerlendirip mücadeleci hırslı agresif düzce takımı ekip ruhuyla şampiyon olur
27
parçalı az bulutlu