banner851

banner614

BU SENE HÜSRANLA BİTTİ AMA…

Düzcespor için hedeflerin altında biten 2020 – 2021 sezonunun ardından, Düzcespor yönetimi tarafından bir açıklama yayınlandı.

banner619
Spor 14.05.2021, 14:43
776
BU SENE HÜSRANLA BİTTİ AMA…

Düzcespor yönetimi 2.Lig’e çıkma hedeflerine play-off’larda deva etmesinin ardından, kamuoyuna bir açıklama yayımladı. Yayımlanan açıklamada gelecek sezon hedeflerinden ve yönetim olarak ne kadar kadarlı olduklarından bahseden yönetim, taraftarlara ve basın mensuplarına teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. Düzcespor yönetiminden yayımlanan açıklama şu şekilde:

“54 yıllık koca çınar Düzcespormuz, 2. Lig iddiası ile başladığı bir sezonda son maçlarda yaşadığı şansızlıklar neticesinde, bir kez daha şampiyonluk kapısından dönmüş, umutlarını yeni sezona bırakmıştır.

Bu durum,  dünyanın en büyük kulüplerinin dahi etkilendiği,  gelirlerimizin yok seviyesine indiği ağır pandemi koşullarına rağmen, maddi manevi hiçbir fedakârlıktan kaçmamış başkan ve yönetim kurulu üyelerini  derinden üzmüştür.

Hiç birimizin olmasını istemediği bu şansız dönem, başarı, azim ve kararlılığımızda herhangi bir eksikliğe sebep olmadığı gibi tam aksine yeni sezon için motivasyonumuzu bir kat daha artırmıştır.

Bu süreçte her zaman yanımızda olan taraftarımıza,  basınımıza, takımına her daim destek veren Düzceli hemşerilerimize teşekkür ederiz.

Geçmiş dünde kaldı şimdi yeni şeyler söylemek lazım…

Düzcespor yönetimi olarak istikrarlı, sürdürülebilir başarı ve hedefimiz ışığında Takdir-i ezele teslimiz ama gayrete de aşığız şiarıyla kaldığımız yerden yolumuza devam edeceğiz.

Yeni dönemde, bürokratından seçilmişine, sivil toplum temsilcisinden sanayici ve esnafına kadar bütün paydaşlarımızla kenetlenerek birlik ve beraberlik içinde, şampiyonluğa inanmış bir şehir hedefi için çaba sarf edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Eksiklerimizin farkındayız.  2. Lig hedefimize ulaşmak için daha güçlü bir kadro ile bu şehre özlediği şampiyonluk sevincini yaşatacağız.

Saygılarımızla.”

banner844
Yorumlar (5)
okan 4 ay önce
Yönetimi eleştirenleri anlamıyorum, kim baksın takıma yine belediyenin zoraki gönderdiği biri mi? İstikrar, istikrarlı başarıyı getirecektir.
Selim 4 ay önce
Başarılı olamadıysak bu tamamen yönetime yazar....!!!
Kazım Karabekir 4 ay önce
Hadi İNŞALLAH
ottoman 4 ay önce
GEÇEN SENE PANDEMİDEN LİG YARIM KALDI BU SENE
FUTBOLCULARIN RUHSUZLUĞU DERKEN O SENE
BU SENE OLMADI YAPAMIYORSANIZ SÖYLEYİN.
Atınç 4 ay önce
O kadar Paran Var Yüreğin Var Madem Gel Sen Al takımıda Bide seni görelim klavyeşörler bıkmadinız değilmi Her seçim de kapı kapı dolaşıp emanet başkan aramaya kan emiciler sizi Düşmediniz Yıllardır Düzcesporun Yakasından alıştınız tabiki pısırık Başkanlara yönetimlere sağda solda laf atıp küçük düşürmelere Varsa Çapınız Ekibiniz Paranız Yüreğiniz çıksaydınız 15-20 Gün önceki Kongrede Aday olsaydinız Boş Yapmayın Sosyal Medyalarda...