banner851

banner614

BU SORUMSUZLUK KİMİN?

banner619

Perşembe akşamı Şıralık 1 nolu sahasında yapılan antrenman sırasında Düzcespor U 15 oyuncusu Furkan’ın, sağ bacak kaval kemiği kırılması “bu sorumsuzluk kimin” sorusunu gündeme getirdi.

banner846
Spor 11.11.2017, 13:12 11.11.2017, 15:25
2161
BU SORUMSUZLUK KİMİN?
banner844

Gece saat 19 00 da Şıralık 1 nolu sahada yapılan idmanda kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda sağ bacak kaval kemiği kırılan genç oyuncunun sakatlanması Düzce ilinde büyük yankı uyandırırken nedeninin futbol sahasının ışıklandırmanın ve zeminin yetersiz olmasından kaynaklandığı iddia edildi. Yapılan çalışmada sahanın çok karanlık ve zeminin çok kötü olduğunu söyleyen spor kamuoyu bunun suçlusu kimse cezalandırılsın dedi. Düzcesporlu genç oyuncunun bacağının kırıldığı saatin görüntülerine bakıldığında, o saatte o  sahada oyun oynamanın çok zor olduğu, gözler önüne serildi.
Daha önce yapılan değerlendirmelerde oyuncuların zarar görebileceğinin söylenmesine rağmen bu sahayı takımlara açmak cinayet diye ifade edildi. Spor kamuoyu “bu sahanın bir an önce ışıklandırılması ve zeminin değişmesi gerekir, yoksa bir çok genç oyuncu bu sahada sakatlık geçirecek” dedi.
Öte yandan genç oyuncunun ameliyatının başarılı geçtiği bildirilirken, hocaları Erol Tolga ve Yaşar Kaviloğlu ise genç oyuncu Furkan’ı hastanede ziyaret etti.
 

Yorumlar (3)
Amatör sporcu 4 yıl önce
Bu sahada bu karanlıkta idmanmı olur kim Sorumlusua cezası çeksin yazık bu çocuklara pravo öncü sizde olmasa bu haberleri yapan yok korkuyorlar
düzceli 2 4 yıl önce
sen hiç olaylara yapıcı yaklaşan birini gördünmü be kardeşim...
Duzcelli 4 yıl önce
Geçmiş olsun diyelim en yakin zamanda sahaları döner kardeşimiz inş. Ve medya sorumlu ariyacagina nasıl iyileştirilir çözüm bunulur onu arayın onun için haber yapın daha faydalı olursunuz