banner851

banner955

BUDOKAİ BRANŞINDA SEMİNER DÜZENLENDİ

Düzce, 5 ilden gelen 216 sporcunun yer aldığı, Budokaido Antrenör ve Sporcu Gelişim Semineri’ne ev sahipliği yaptı. Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu faaliyet programında yer alan Budokaido branşı Antrenör ve Sporcu Gelişim Semineri 13 Ekim Çarşamba günü Bahçeşehir Spor Salonu’nda yapıldı.

Spor 14.10.2021, 17:08
249
BUDOKAİ BRANŞINDA SEMİNER DÜZENLENDİ

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sportif faaliyetlerinde bir yenisini daha ekleyerek, 5 ilden 216 sporcunun katıldığı, Budokaido Antrenör ve Sporcu Gelişim Seminerine ev sahipliği yaptı.

Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu faaliyet programında yer alan Budokaido branşı Antrenör ve Sporcu Gelişim Semineri 13 Ekim Çarşamba günü Bahçeşehir Spor Salonunda yapıldı.

EV SAHİPLİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR

Bir gün süren, Budokaido branşı Antrenör ve Sporcu Gelişim Seminerine Düzce, Bolu, Balıkesir, Zonguldak, Ankara ve İstanbul illerinin katılımıyla 216 sporcu ile tamamlandı.

Seminer sonunda Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu Düzce İl Temsilcisi ve Budokaido Teknik Kurul Üyesi Ayşegül Ödemiş, seminere ev sahipliği yapılması için destek olan Düzce Gençlik ve Spor İl Müdür İsa Yazıcı’ya, seminerde görev alan Budokaido Teknik Kurul ve Eğitim Kurulu hocaları Gökhan Bahadır Ödemiş'e, Sermet Ulufer'e ve Tekin Tütüncü'ye teşekkür etti.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız