banner851

banner614

BUNLARI KİM YAPIYOR?

Düzce Şıralık’ta bulunan 2 No’lu sahanın yedek kulübelerini kırıldı. Hasarı kim ya da kimlerin yaptığı ise merak konusu…

banner619
Spor 24.11.2016, 11:42 24.11.2016, 11:43
687
BUNLARI KİM YAPIYOR?

Düzce futbolu için yapılan futbol sahalarının yapımı için Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü çalışırken Düzce’deki amatör takımların bu yapılan yerleri kırmak dökmek için yarış içinde oldukları görülüyor. Düzce Şıralık Sahası’nın yedek kulübeler,  kim ya da kimlerin tarafından kırıldığı bilinmezken yetkililer bu yapılanın yanlış olduğu görüşünde.

Şıralık Sahası’nda yeni yapılan soyunma odalarının nezih birer soyunma odası olduğu, bu soyunma odalarını kullanırken daha dikkatli olunması gerektiği savunuldu.

banner844
Yorumlar (6)
Futbolcunun işi 5 yıl önce
Adam maçta sinirleniyo kramponla oraya tekme atıyor parçalıyor kim yapacak sanki bunları?
Adnan 5 yıl önce
koyacaksın kamerayı ağlayacaksın bulacaksın ağlatacaksın atıcaksın içeri.
McCarthy 5 yıl önce
Herkes çoluğuna çocuğuna dikkat etsin. Edebi, terbiyeyi, malını, devletin malını korumayı öğretsin. Zamanında yaptığınız hatayı bir başkası çekmesin. Bir kusuru hatası varsa salmayın çocuklarınızı sokağa. Olmasın topçu, taraftar,... Evde günlük ev işlerine yardım etsin. Size de faydası olur
Yerli 5 yıl önce
Bu ulke oyle yozlasti ki futbolu komple yasaklayacaksin. Seyircisiz oynansin nolacak
Yazık milli sermaye 5 yıl önce
Yapanı bulup tıkacan bir kaç ay içeri.Bu zihniyet değişmeli, milli servet senden benden çıkıyor.
bence 5 yıl önce
İçeride olmasının kimseye faydası yok. Bunu yapana bütün zarar ziyanı para cezası olarak yazacaksın. Ödemek için uğraşsın dursun. Ancak o zaman cezalar bir işe yarar. Hasarda giderilmiş olur.