banner851

banner955

BURASI MUZ CUMHURİYETİ DEĞİL

Sosyal medyada yayılan 2.lig, 3.lig ve Bal ligi maçları oynanmasına karşı çıkan küme düşecek takımların TFF ye insan sağlığı daha önemli diyerek bizans oyunları peşinde olduğu görülmekte.

Spor 11.06.2020, 12:49
1826
BURASI MUZ CUMHURİYETİ DEĞİL
banner1032

Türkiye futbol federasyonunun yaptığı açıklamada maçların 18 Temmuz 2020 tarihinde oynanmasına karar verirken bazı küme düşecek takım ve aday olan takımların maçları oynamamak için çırpındığı gözlerden kaçmazken birçok takımında maçların oynanmasından yana olduğu öğrenildi. 2.Lig ve 3.Lig kulüpler birliği başkanı aynı zamanda Kırklarelispor başkanlığını yürüten Volkan Can takımı olan Kırklarelispor’un küme düşmemesi için maçların bu şekilde tescil edilmesini isterken küme düşmenin kaldırılmasından yana olduğu bilgisine ulaşıldı.

BURASI MUZ CUMHURİYETİ DEĞİL

Kısa sürede açıklanan 18 yaş altı ve 65.yaş üstü kişiler sokağı çıkarken düğünlerin ve Hotellerin açık ve serbest olduğu şu dönemde 2.Lig, 3.Lig ve Bal maçlarının oynamak istememeleri koca bir soru işareti olarak görülmekte. Maçları oynamak isteyen takımlar ise burası muz cumhuriyeti değil küme düşen ve düşmeye aday takımların bizans oyunları çevirdiğini söylerken TFF’nin bir an önce müsabaka tarihlerini açıklamasında fayda olacağını söylediler. Alınan bilgide Düzcespor kulübü başkanı Gökhan Kağoğlu’nun üç gündür İstanbul’da maçların oynanması için yoğun çalışma yaptığı gelen haberler arasında yer aldı.

banner844
Yorumlar (1)
güvenlik 2 yıl önce
silahlı belgesi olan özel güvenlik görevlilerine en azından kendi imkanlırıyla da olsa silah edinme imkanı verilmelidir. bu insanlar kendilerini nasıl koruyacaklar. saldırıya uğradıklarında nasıl korunacaklar
23
açık