banner851

banner955

BURÇAK OYNAYACAK MI ?

Düzcespor’un en önemli savunma oyuncularından Burçak, Orhangazi Belediyespor müsabakasının ilk yarısında kafası yarılmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Burçak bu hafta sonu oynanacak olan Erzin Belediyespor maçında maske ile oynayacak.

Spor 27.03.2018, 10:28 27.03.2018, 10:29
494
BURÇAK OYNAYACAK MI ?

Düzcespor’un savunmasında görev yapan Burçak, Orhangazi Belediyespor maçında sakatlanıp ambulans ile hastaneye kaldırılıp kafasına 5 dikiş atılmıştı. Düzcespor’un önemli oyuncusu Burçak bu hafta sonu oynanacak Erzin belediyespor maçında maske ile oynayacağını öğrenen teknik ekip bu habere sevindi. Bir diğer önemli oyuncu Tayfun’un cezasının bittiği ve Erzin Belediyespor maçında takımdaki yerini alacak. Düzcespor bu hafta oynanacak Erzin Belediyespor maçında savunmada Enver, Zihni, Burçak ve Tayfun’un oynaması bekleniyor.

Düzcespor son 6 maçının 4’ünü kendi evinde, 2’sini deplasmanda oynayacak.

Yorumlar (3)
serdar 5 yıl önce
taraftara..sen nasıl bir insansın yaa hiç üzülmemişmiş..işte senin taraftarlığın işte senin kültürün işte senin seviyen.her ne olursa olsun insan yaralanmış.
Taraftar 5 yıl önce
Hiç üzülmedim
Düzcespor 5 yıl önce
Taraftar Değilsin çünkü taraftardan önce insan değilsin bir insan evladı bu duruma düşüyor ki takımın en iyi oyuncularından biri ama kendini taraftar olarak tanıtan biri üzülmediğini belirtiyor Pes.
29
açık