banner851

banner955

BÜYÜK BAŞARI SEVİNÇLE KARŞILANDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Kick Boks Federasyonu iş birliğinde düzenlenen Büyükler Profesyonel Kick Boks Türkiye Şampiyonası, İzmit Yahya Kaptan Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda yapıldı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kick Boks Antrenörü Aslan Doğan eşliğinde katılan Ekrem Ahmet Aksan ve Samet Çavuş üçüncü olarak ilimize 2 madalya kazandırdılar.

Spor 23.02.2022, 14:40 23.02.2022, 14:42
116
BÜYÜK BAŞARI SEVİNÇLE KARŞILANDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Kick Boks Federasyonu iş birliğinde düzenlenen Büyükler Profesyonel Kick Boks Türkiye Şampiyonası, İzmit Yahya Kaptan Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda yapıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kick Boks Antrenörü Aslan Doğan eşliğinde katılan Ekrem Ahmet Aksan ve Samet Çavuş üçüncü olarak ilimize 2 madalya kazandırdılar.

18-20 Şubat 2022 tarihleri arasında Kocaeli’nde yapılan Büyükler Profesyonel Kick Boks Türkiye Şampiyonası’na Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kick Boks Antrenörü Aslan Doğan eşliğinde katılan Ekrem Ahmet Aksan ve Samet Çavuş katıldı.

Yarışma sonunda ilimiz sporcuları, Ekrem Ahmet Aksan ve Samet Çavuş 3. oldular ve bronz madalya için kürsüye çıktılar. Düzceli sporcular 2 madalya kazandılar. Kick Boks sporunda ilimizin  2 sporcusunun madalya alarak başarılı  olmaları sevinçle karşılandı.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (1)
Uğur 8 ay önce
tebrikler aslan Aslan hocam, Tebrikler gençler.
21
açık