banner851

banner614

BÜYÜK HAKSIZLIK YAPILDI

Düzce Akçakoca doğumlu Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam Samsun macerası sona erdi

banner619
Spor 04.06.2021, 15:22
703
BÜYÜK HAKSIZLIK YAPILDI

Samsunspor futbol takımını 2.ligten 1.lige çıkaran ve 1.ligte Süper Ligi kıl payı kaçıran Düzce Akçakoca doğumlu Ertuğrul Sağlam, Samsunspor külünden kendi isteği ile istifa etti. Başarılı Teknik Adam Ertuğrul Sağlam’a büyük haksızlık yapan bazı kendini bilmez taraftarlar, son müsabakada istifa et demişti. 5 yıllık imza atan Ertuğrul Sağlam yaptığı açıklamada “çalışmadığım yılların parasını alacak kadar küçülmedim” dedi.

Kırmızı-Beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın istifasını Yönetim Kuruluna sunduğu bildirildi.

Yönetim Kurulunun Sağlam'ın istifasını kabul ettiği belirtilen açıklamada, deneyimli Teknik Adama bugüne kadar takıma sunduğu hizmetleri ve katkıları için teşekkür edildi.

Yorumlar (5)
Mustafa yaman 4 ay önce
Arkadaşlar nerede büyüdüğü önemli ailesi herşeyi Akçakoca da hatta esnaf komşum... Yıllardı buradalar... Soyınuxu araştırın bakalım beresi çıkacak önemli olan yaşadığı yer. Saygılar..
MEHMET 4 ay önce
Haberde Akçakoca doğumlu deniyor.Doğduğu yer Akçakoca değil..Biz onu söylüyoruz.Insanların geçmisine giderseniz birkaç memleket bulursunuz.Yasadıği yerlerden giderseniz birkaç memleket daha bulursunuz.Bizim ülkemizde bu yüzden kimin nereli olduğuna karar veremezsiniz
Düzceli 4 ay önce
Bir kere düzceli değil GÜMÜŞHANE torul zigana köyünden...bunu düzeltelim
MEHMET 4 ay önce
Kdz.Ereğli ( Zonguldak ) doğumlu.Ertuğrul Sağlam nasıl Akçakoca lı oldu anlamadım...
Gümüyhaneli 4 ay önce
Düzce'li değil. Gümüşhaneli.