banner851

banner955

BÜYÜK HATALAR YAPTI

Düzcespor yönetim kurulu tecrübeli teknik adamı takımın başına getirirken Kemal Kılıç’ın hayal kırıklığı yarattığı görüldü.

Spor 12.02.2021, 10:45 12.02.2021, 10:53
1248
BÜYÜK HATALAR YAPTI

Düzcespor yönetim kurulu sezona Mustafa Sarıgül ile sezona başlarken Mustafa Sarıgül 5 maçta 9 puan topladı. Başarısız diye gönderilen Mustafa Sarıgül’ün yerine haklı olarak deneyimli ve tecrübeli denilen Mustafa Kemal Kılıç’ı takımın başına getirdi. Tecrübeli teknik adam Kemal Kılıç çıktığı maçlarda 8 galibiyet 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı. Kemal Kılıç Düzcespor’a imza atmasının ardından yaptığı açıklamada ben bu takımı tanıyorum bu takımı şampiyon yaparım demesine rağmen oynanan oyun taraftarlarımızı memnun etmedi. Kemal Kılıç sahaya sürdüğü ilk 11’de büyük yanlışlar yaparken oynanan oyunda da çok büyük yanlışlar yaptığı görüldü.

OYUNCULARDA NASİBİNİ ALDI

Kemal Kılıç’ tepkiler olurken bazı oyunculara tepkiler geldiği görüldü. Taraftarlar attığı mesajlarda bazı oyuncuların kendilerine dikkat etmediğini Düzcespor’un büyüklüğünü unuttuklarını belirttiler. Taraftarlar bizler bu takımı güvendik ve büyük destekler çıktık ama oyuncular bizleri hayal kırıklığına sürüklediler bundan sonra şampiyon takım gibi mücadele ve oyun oynasınlar dediler.

Yorumlar (7)
Mustafa yaman 2 yıl önce
Bence çok doğru hoca hırsını kaybetmiş.
TURGUT YILDIRIM 2 yıl önce
BU İŞ SADECE HOCA İLE OLMAZ. FUTBOLCULARA NASIL PRİM ÖDENİYORSA CEZA DA VERİLMELİ. GEREKLİ DİSİPLİN UYGULANMALIDIR. SADECE HOCAYA CEZA KESME İLE SONUÇ ALINAMAZ.
mehmet imroz 2 yıl önce
ebu sıddık gibi tekmeye kafa atan topcu kızağa çekilmiş neden yüreğiyle oynayan topcuyu kusturdun
ünal 2 yıl önce
takım iyi yolda bir yenilgiyle bu kadar tepki olması normal değil kaç sezondur ilk defa bu kadar zirveye oynuyorlar desteklemeye devam...
TUNÇ 2 yıl önce
Bence rakip analizleri dogru yapılamıyor ve rakibe göre taktik oluşturma konusunda zafiyetler var...Buna son maçlarda hatalı kadro secimleri ve oyuncu degisikliklerinde yapılan yanlışlar eklendi...Teknik heyetin rakibi doğru analiz edip, oyunu iyi okuması lazım...Adıyaman son macta bize taktik dersi verdi...
stoper 2 yıl önce
hocanın işine karışılırsa böyle normal torpiilee osman sürekli kadroda acaba ondan daha iyileri yokmu
Bora Kozoğlu 2 yıl önce
çok biliyorsan sen yönet takımı hocamm şakamısınız lan siz :))))
13
açık