banner851

banner614

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

banner619

Şıralık tesislerinde zemin düzeltme çalışmaları başlatıldı.Tesisteki sahalar da takımların kullanması için elverişli hale getirilecek.

banner846
Spor 11.08.2015, 12:36
1797
ÇALIŞMALAR BAŞLADI
banner844
Şıralık mahallesinde 141 dönümlük atıl vaziyette bulunan şıralık spor tesislerinde Düzce Valisi Ali Fidan Çalışma başlattı.
 Düzce Köy Hizmetlerine ait Dozer ve Kepçe, şıralık tesislerin zeminini düzeltmek için çalışmaları hızlandırdı.İlk etapta zeminin düzeltilmesiyle başlanan alanda daha sonra tribün,ışıklandırma,soyunma odaları, Tellerin değişmesi,yolların asfaltlanması yapılacak.
Alınan bilgi doğrultusunda Yeni yapılan sentetik sahanın Bölgesel Amatör Lig takımlarının kullanabileceği hale getirilmesi için çalışma başlatılacak.
Fenerbahçe spor kulübünün de  aldığı arsada şu ana kadar herhangi bir çalışma yapılmadı.Bu çalışmalar yapılıp bittiğinde şıralık spor tesislerinin cazibe spor merkezi  haline dönüşeceği belirtiliyor.spor severler sadece Şıralık tesislerinin değil Nurettin Zafer sahasının da çok eksiklerinin olduğunu bunların bir an önce halledilmesi gerektiğini dile getirdiler.
Yorumlar (0)