banner851

banner614

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

banner619

2015-2016 Sezonunda Bölgesel Amatörde mücadele edecek olan Akçakocaspor 12 iç transfer ve 13 dış transfer gerçekleştirdi.

banner846
Spor 12.08.2015, 11:04
1078
ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
banner844
Öncü Televizyonun sunduğu sportmence programına katılan Akçakocaspor teknik sorumlusu Selahattin Bal yoğun tempoda çalıştıklarını ve 30 Temmuzda antrenmanlara başladıklarını belirterek 1 haftalık ısınmadan sonra yüklemelerin başladığını söyledi.
6 gündür günde çift antrenmanlara başladıklarını dile getiren Bal genç bir ekip yaptıklarını ve toplam 25 kişilik oyuncuyla çalışmaların iyi gittiğini ifade etti. Güzel bir oyuncu grubunun olduğunu belirten Selahattin Bal eksik yerlere ileride uygun olduğunda  transfer yapabileceklerini dile getirdi.
Hazırlık müsabakalarına ne zaman başlayacaksınız sorusu üzerine bu hafta sonu hazırlık müsabakaları oynayabiliriz dedi.
Akçakocaspor Teknik sorumlusu Selahattin Bal il dışından katılabilecek takımlarla bir turnuva yapılacağını bunun da güzel olacağını belirterek dostluk kurmak  ve maç yapmak için takım aramaktansa böyle bir turnuvanın faydası olacağını ifade etti.
Bal Akçakocaspor olarak lige iyi başlangıç yapmak adına  bol bol hazırlık müsabakası oynayacakları nı ve lige hazır olarak girmek istediklerini söyledi.
Yorumlar (1)
Hamidiye 6 yıl önce
Eğer bal yalan söylemiyorsa helal sana ve yönetime
21°
parçalı bulutlu