banner851

banner955

CENAZEDE YARAR AİLESİ HAZIR BULUNDU

Önceki gün 71 yaşındayken vefat eden Düzcespor’un efsane kalecisi Aytekin Tatlısöz, memleketi Malkara’da kılınan cenaze namazından sonra gözyaşlarıyla toprağa verildi. Efsane kalecinin Düzce’den dostları olan Hayati, Murat, Fatih, Bülent ve Şamil Yarar da cenazede hazır bulundu. Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım ile Düzcespor ve Modafen kulüplerinin de birer çelenk yolladığı cenazeye kalabalık bir cemaat topluluğu katıldı.

Spor 18.08.2021, 15:46 18.08.2021, 16:10
2068
CENAZEDE YARAR AİLESİ HAZIR BULUNDU
banner1032

Düzcespor’a bir zamanlar damgasını vuran efsane takımın kalesini koruyan ve gençliği Düzce’de geçen,  Aytekin Tatlısöz memleketi Malkara’da kılınan cenaze namazından sonra gözyaşları arasında toprağa verildi.

71 yaşında vefat eden efsane kaleci Aytekin Tatlısöz’ün cenazesine Düzce’den eski dostları olan, Düzcespor’un eski yöneticisi Murat Yarar, Düzcesporlu eski futbolcu Hayati Yarar ve iş insanı Fatih Yarar, Malkara spor camiasından isimler ile sevenleri katıldı.

Fenerbahçe eski Kulüp Başkanı ve efsane kalecinin gençlik arkadaşı Aziz Yıldırım ile Düzcespor ve Modefen spor kulüplerinin birer çelenk yolladıkları cenazede, Tatlısöz ailesi de taziyeleri kabul etti.

Aytekin Tatlısöz, daha sonra Malkara Merkez Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında Malkara Merkez Mezarlığı’nda toprağa verildi.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

banner844
Yorumlar (0)
14
kapalı