banner851

banner955

CESUR OLANLAR

Türkiye Futbol Federasyonu 2.lig ve 3.lig müsabakalarını 18 Temmuz 2020 tarihinde başlamasına karar verirken Erzincanspor, Bucaspor ve Düzcespor kulüpleri başkanları maçlarını oynamak istediğini açıkladı.

Spor 13.06.2020, 12:14
2084
CESUR OLANLAR
banner1032

Türkiye Futbol Federasyonu 2.lig ve 3.lig maçlarını oynatmak isterken korkaklar kulübünde yer alan 15 takımın ligleri oynamak istemediğine dair dilekçe verdiği öğrenildi. Cesur yürekli Erzincanspor, Bucaspor ve Düzcespor kulüp başkanları ise maçların adaletli bir şekilde oynamak istediklerini ifade etti. Bucaspor Başkanı Cihan Aktaş yaptığı açıklamada liglerin oynanmasını isterken “Biz hazırız.” dedi. Bucaspor Başkanı Aktaş ikinci yarıda en fazla puan toplayan takımın Bucaspor ve Düzcespor olduğunu söylerken TFF’nin emeğe saygı duymasını isterken hiçbir takıma haksızlık yapılmamasını istedi.

 BAŞARILI TEKNİK ADAM SARIGÜL

Düzcespor’un başarılı teknik adamı Mustafa Sarıgül ise Düzcespor olarak iyi bir çalışma gerçekleştirdiklerini söylerken maçların oynanmasından yana oldukları TFF’nin adaletli davranacağını söyledi. Sarıgül “Bazı takımlar maçları oynamak istemiyor nedeni küme düşmekten ve kendilerini kurtarmak.” dedi.

Yorumlar (0)
22
açık