banner851

banner614

ÇIKAN OLAYLARIN VİDEOSU

Düzce Süper Amatör'de oynanan Pandul İnşaat Elmacıkspor - Çilimli Belediyespor maçında çıkan olaylar kan dondurdu. Olaylı maçın video görüntülerinde sahada yer alan oyunculardan kimin kime vurduğu belli olmuyor.

banner619
Spor 01.02.2018, 12:05 01.02.2018, 12:15
1156

Pazar günü Şıralık sahasında oynanan Pandul İnşaat Elmacıkspor ile Çilimli Belediyespor maçında çıkan olaylarda; Düzce Tertip Komitesi, Elmacıkspor takımından 4 oyuncuyu, Çilimli Belediyespor’dan 1 oyuncuyu ve her iki takımı İl Disiplin kuruluna sevk etti.
Müsabakayı 2-0 kazanan takım Çilimli Belediyespor olurken, 48 olan puanını 51 yapmayı başardı. Elmacıkspor ise 39 puanda kaldı. Spor çevresi böyle önemli maçların daha güvenli saha olan Nurettin Zafer sahasında oynamanın daha yararlı olacağını söyleyerek, “En azından taraftarların sahaya girmeleri engellenir” ifadelerinde bulunuyor.

 

banner844
Yorumlar (6)
Hugo 4 yıl önce
Türkiyede amatör futbol bitmiş heryerde olaylar futbolcu bicaklanmasi bir futbolcunun tek gözünü kaybetmesi buna benzer birsürü olaylar o ozellikle ıst olaysız hafta yok
kulubu yoneticisi 4 yıl önce
spor degil teror ondan sonra kuralardan sonra cikarlar mahalle takimina 1 tl parasi gecmemistir sahaya inip erkeklesiyorlar
Hüseyin 4 yıl önce
Bu maçta 4 kişi sefkt edildi futbol rezillik her şey var yazk.ceza kurulu ceza vermez zaten sistem bu.insanin midesi bulanıyor kim yaparsa yapsın takım renk farketmez.
Adil 4 yıl önce
Olur bal gibi olur burası duzce
Musa 4 yıl önce
Suc bence afk nindir boylesine onemli maci hicbir guvenligi olmYan siraliga hangi akla ziyanla verdiler
yunus 4 yıl önce
bu kadar olay oluyor ceza kuruluna 4 kişi sevk ediliyor yazıklar olsun nerde hakem nerde gözlemci