banner851

banner614

ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR İLE ÇİFT KALE YAPILACAK

banner619

Düzcespor Aksaray Belediyespor maçının ardından Serik Belediyespor maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı.

banner846
Spor 10.03.2020, 12:57
1792
ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR İLE ÇİFT KALE YAPILACAK
banner844
banner785

Düzcespor Aksaray Belediyespor’u 4-0 ile geçerken oynanan oyundan taraftar memnun kaldı. Düzcespor Aksaray Belediyespor maçının ardından hemen çalışmalara başlarken oyuncuların moralinin üst seviyede olduğu Serik Belediyespor maçından puan veya puanlarla dönüleceği sinyalleri verdikleri görüldü.

Düzcespor idmanını yönetim kurulu tam kadro ile izlerken teknik ekip ilk idmanda yenileme idmanı yaptırdığı Çarşamba günü Çilimli Belediyespor ile Düzce 18 Temmuz stadyumunda saat 14 30 da çift kale yapacağı öğrenildi. Düzcespor Serik Belediyespor müsabakası Pazar günü saat 15 00 de başlayacak. Düzcespor Cumartesi günü Serik Belediyespor maçı için yola çıkacağı maç saatine kadar kampta olacağı öğrenildi. Düzcespor önemli oyuncu kenar oyuncusu Metin’in cezasının bittiği Serik Belediyespor maçında formasına kavuşacağı gelen haberler arasında yer alıyor.

Yorumlar (1)
Ali 1 yıl önce
Serik maçından da galibiyetle döneceğiz inşAllah bireysel yetenekleri üst düzey bir takımımız ve arkasında inanmış bir camia var başarı kaçınılmaz....
14°
kapalı