banner851

banner955

ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR TEK KALDI

Spor 19.07.2022, 16:02 19.07.2022, 16:45
410
ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR TEK KALDI
banner986

2021-2022 Sezonunda, Düzce Süper Amatör Kümede şampiyon olan Düzce81 Yıldızspor, gerekli desteği göremeyince hak ettiği Bölgesel Amatör Lige katılmama kararı alındı.  Düzce81 Yıldızspor Kulüp Başkanı Metin Pişkin Manşet Gazetesine yaptığı özel açıklamada,  2022-2023 Sezonunda Bölgesel Amatör Lige katılmama kararı aldıklarını ifade etti.  Başkan Pişkin,  takımına Düzce’den yeterli destek gelmemesi nedeniyle bu kararı almak zorunda kaldığını söyledi. 

Düzce Süper Amatör Kümenin play off maçlarında tüm rakiplerini tek tek geçerek şampiyon olan Düzce81 Yıldızspor, bu sezon oynamayı hak ettiği Bölgesel Amatör Lige katılmama kararı aldı.  Kulüp Başkanı Metin Pişkin,  günlerce süren girişimlerinin sonuçsuz kaldığını söyleyerek bu başarılı takımın BAL’da ilimizi temsil etmesini çok isterdim. Ancak daha öncede ifade ettiğim gibi Düzce’den gerekli desteği bulamadık. Bu yükün altından tek başına kalkmam mümkün değil. Bu nedenle katılım bedelini ödeyemedik. Böylece Bölgesel Amatör Lige katılamıyoruz.” Dedi. 

Başkan Metin Pişkin,  Düzce81 Yıldızspor’un Düzce Süper Amatör Kümede sportif faaliyetlerine devam edeceğini de vurgulayarak, yakında kulübün kongreye gideceğini söyledi. 

Düzce81 Yıldızspor’un Bölgesel Amatör Lige katılmaması halinde gelecek sezonda nasıl bir uygulama ile karşı kalacağı ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Diğer yandan, Düzce81 Yıldızspor’un Bölgesel Amatör Kümede yer almaması halinde Çilimli Belediyespor’un bu ligde Düzce’yi tek başına temsil etmesi ise söz konusu oldu. 

Haber: Harun Can Şerbetçi

banner844
Yorumlar (3)
ZATİ 3 hafta önce
bırakında BAŞAKŞEHİR SELMAN ÇETİN KATILSIN ÇOCUK BAŞARILI HEVESLİ HOCA OLARAK GETİRİN SELMAN HOCAYI BAKIN NASIL TAKIMI MOTİVE EDİYOR
Yorumcu 3 hafta önce
Takım şampiyon olmuş zaten neyin motovasyonu para yok diyor adam
CEVDET 3 hafta önce
ATALARIMIZ NE DEMİŞ BİLDİĞİN İŞİ YAP BİLMEDİĞİN İŞE BULAŞMA KİM GAZ VERDİYSE SORUMLUSU ODUR
25
açık