banner851

banner955

ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR’DAN ÜCRETSİZ FUTBOL EĞİTİMİ

Çilimli Belediyespor, futbol branşında Düzce’nin öz kaynaklarına önem vermeye devam ediyor. Bu güne kadar bünyesinde bulunan alt yapı takımlarında genç yetenekleri değerlendiren Çilimli Belediyepor, bu dönemde de ücretsiz Yaz Futbolunu hizmete sokuyor. Açtığı Yaz Futbol Okuluna kayıtlara başlayan Çilimli Belediyespor’un Düzce merkez ve Çilimli’deki antrenmanları ise 21-22 Mayıs tarihlerinde başlayacak. Çilimli Belediyspor Kulüp Başkan Yardımcısı Eyüp Kumaşoğlu, Yaz Futbol Okulunun üç ayrı yaş kategorisinde olduğunu ifade ederek, amaçlarının Düzce ve Çilimli ilçemizdeki çocukları futbol branşında eğitip, iyi birer sporcu olarak yetiştirerek, kulüp bünyesinde değerlendirmek olduğunu söyledi.

Spor 14.05.2022, 14:32 15.05.2022, 14:55
161
ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR’DAN ÜCRETSİZ FUTBOL EĞİTİMİ

Çilimli Belediyespor, Ücretsiz Yaz Futbol Okulunu bu sezonda açmak üzere kayıtlara başladı. Çilimli Belediyespor’un üç ayrı yaş kategorisinde açacağı Yaz Okulunun Düzce merkez ve Çilimli antremanlarının ise  21-22 Mayıs tarihlerinde başlayacağı ifade bildirildi.  Çilimli Belediyrspor’un açacağı ücretsiz Yaz Futbol Okulunun 2007- 2008- 2009 ve 2011- 2014 yaş grupları halinde olacağı kaydedildi. Çilimli Belediyespor’un Düzce’deki antrenmanlarının Sancaklar Mahallesi, Akçakoca Yolu üzerindeki Düzce Tenis Kulübü  halı sahasında gerçekleşeceği öğrenildi.  Çilimli Belediyespor Yaz Futbol Okuluna kayıt için 0532 654-0507-7115105 ve 0533 276 89 10 numaralı telefonlara başvuru yapılabileceği ifade kaydedildi. 

DÜZCE’NİN GENÇLERİNİ KAZANMAYA  ÖNEM VERİYORUZ”

Çilimli Belediyespor Kulüp Başkan Yardımcısı Eyüp Kumaşoğlu, da Öncü Habere yaptığı açıklamada,  açılacak ücretsiz Yaz Futbol Okullarının Düzce’deki ve Çilimli’deki çocuk ve gençleri iyi birer sporcu olarak, futbol branşında  eğitmek olduğunu vurgulayarak;” Çilimli Belediyespor olarak yıllardır Düzce’nin öz kaynaklarına ağırlık veriyoruz. Çilimli Belediyespor olarak alt yapı da takımlarımız, Düzce’deki liglere katılarak başarılı sonuçlar alıyor. 1. Amatör Kümede şampiyon olan Pırpırspor’da bizim pilot takımımızdı. Kendilerine gerekli desteği verdik ve bunda başarılı olduk. Amacımız, Bölgesel Amatör Ligde yer alan Çilimli Belediyespor’umuzda dışardan futbolcu  transferi yerine kendi gençlerimize şans verip, formamızı giydirmek.” dedi.

Haber: Harun Can Şerbetçi.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız