banner851

banner614

ÇİLİMLİ SON DAKİKADA 1 PUANI KAPTI

Gümüşova İlçe Sahasında oynanan maçta Elmacıkspor iki kez öne geçmesine rağmen galibiyeti koruyamadı.

banner619
Spor 13.11.2016, 14:11 13.11.2016, 14:12
825
ÇİLİMLİ SON DAKİKADA 1 PUANI KAPTI

Maçın son dakikasında Çilimlispor attığı gol ile bir puanı kaptı. Müsabakada çok iyi oyun oynayan Ekmacıkspor 35. dakikada Mehmet ile 1-0 öne geçti. İlk yarıda başka gol olmayınca devre, Elmacıkspor’un galibiyeti ile bitti.

İkinci yarıda biraz kıpırdanan Çilimlispor 55. dakikada durumu 1-1 yapmayı başardı. Golden sonra Elmacıkspor atak futbol oynamaya başlayınca 70. dakikada Oğuzhan, Ekmacıkspor 'un galibiyet golünü attı. Maç böyle bitecek derken karşılaşmanın sonlarında Çilimlispor’dan beraberlik golü geldi.

Uzatma bölümlerinde başka gol olmayınca müsabaka 2-2 sona erdi.

Yorumlar (3)
elmacıklı 5 yıl önce
önemsiz kardeşim sen elmacık çilimli maçı yerine başka maçı izlemeye gittin heralde. ya da gözlerde baya bi sıkıntı var. Elmacık çatır çatır top oynadı daha ne yapmalıydı. kıl payı bi puanı alan çilimlispor bence sevinmeli. o kadar paralar harcayan takım ayakta zor duruyor. ama diğer tarafta çilmlisporun bütçesinin 10 da 1 i kadar bütçeyle lige katılan elmacıkspor a bak birde... bu şekilde bu takım patlar takım da karışır. bunu da aklına yaz. Haksız yere dakika 60 da oyundan atıldı dediğin adamın dakika 30 da oyundan atılması gerekirdi. dua et ki hakemler korkudan seslerini çıkartamadı.Şimdi iyi düşün ve çatır çatır top oynayan ELMACIKSPOR u tebrik et bence ;)
Çilimli spormu hani nerde 5 yıl önce
Çilimli spor dan bişey olmaz verilen paralara yazık baksanıza bitane çilimli çocoğu yok belediye gençlere sosyal tesis yapsın kendi gençlerine neçilimli sporu ya üç dönemdir ciddi harcamalar var ama icraat yok verilen paraya yazık yazık çilimli gençlerini küstürmüş anlaşılan yedek kaleci hakan aydın pınar yolcusu can karaca yolcusuplmuş baksanıza bu çilimli spor daki yabancılar kimya neçocukları vardı çilimli sporun ama üstünde durulmadı şimdi buda çilimli spor değil yabancılar karması para saçılan yabancılar karması elmacık spor darma duman ediyodu be hahhahag
Önemsiz 5 yıl önce
Şu haber bile başlı başına çilimli düşmanlığınızı gösteriyor.

Maçta Elmacıksporun kaleye 2 kere geldiğini farklı anlatmanızı geçtim çilimlinin 60. Dakikalarda (haksız yere) 10 kişi kaldığından bile bahsetmemişsiniz.