banner851

banner614

ÇİLİMLİ VOLEYBOL TAKIMI ŞAMPİYON OLDU

Gençlik ve Spor Bakanlığının projesi olan Spor Okullarının Düzce’deki etkinlikleri kapsamında yer alan ve voleybol dalında yetenekli sporcular yetiştirmeyi amaçlayan eğitimlerin sonunda bir de dörtlü turnuva düzenlendi. 31 Ağustos’ta sona erecek olan Spor Okullarının voleybol dalındaki etkinliği kapsamında düzenlenen turnuvaya, Düzce Merkez, Gölyaka, Çilimli ve Kaynaşlı takımları yer aldı. Turnuvaya Çilimli’den katılan sporcular şampiyonluk kupasını aldı.

banner619
Spor 29.08.2021, 11:19
142
ÇİLİMLİ VOLEYBOL TAKIMI ŞAMPİYON OLDU

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Okulları Voleybol turnuvası 18 Temmuz Spor salonunda gerçekleştirildi.

Çilimli, Kaynaşlı, Gölyaka ve Düzce Merkez takımları arasında gerçekleştirilen voleybol şampiyonasında karma takımlar yarıştı. Heyecanlı ve çekişmeli geçen dörtlü turnuvayı Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, yönetici ve eğitmenlerde takip etti.

Takımların kıyasıya mücadele ettiği turnuvada Çilimli birinci olurken, Kaynaşlı ise ikinci oldu. Düzce Merkez turnuvayı üçüncü tamamlarken, Gölyaka ise dördüncü oldu. Takımlara kupalarını ise Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ile İl Müdür Yardımcısı Gülay Ercan verdi.

HABER: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (0)