banner851

banner614

ÇOK DAHA İYİ OLACAĞIZ

banner619

Değerlendirmelerde bulunan Düzcespor Teknik direktörü Murat Şenvardar iyi bir takım olduklarını ancak daha zamana ihtiyaçları olduğunu dile getirdi.

banner846
Spor 25.08.2015, 14:22
1227
ÇOK DAHA İYİ OLACAĞIZ
banner844
Düzcespor teknik Direktörü Murat Şenvardar haber merkezimize çarpıcı açıklamalarda bulundu.Aldıkları müsabakayı kaybettiklerini belirten Şenvardar ilk müsabakaların her zaman zor olduğunu söyledi.
Şenvardar  Düzcespor futbol takımının 4.-5. Haftalarında daha da iyi olacağını ve yeni aldıkları stoperin Zonguldak müsabakası öncesi geldiği için  uyum sorunu olmaması adına oynatmadıklarını ifade etti.
Düzcespor Teknik Direktörü Murat Şenvardar taraftarlarımız hiç merak etmesin Düzcespor takımı çok daha iyi olacak dedi.Şenvardar yeni bir takım yarattıklarını ve zamana ihtiyaçlarının olduğunu belirterek takımın her oynadığı müsabakadan sonra daha iyi olacağını söyledi.
Teknik sorumlu Murat Şenvardar paniğe kapılmaya gerek yok Zonguldak Kömürspor oturmuş bir takım birbirlerini daha iyi tanıyorlar Biz de ileriki haftalarda  çok daha iyi olacağız dedi.
Yorumlar (9)
Metehan 6 yıl önce
Erol gitsin diyenler sizlere soruyorum adayınız kim erol gitsin kim gelsin tanıdığınız daha kariyerli bu işi bilen kim var.
alek 6 yıl önce
SPORSEVER sen kimi tehdit edyon lan nedemek onmaç iki maç kaybetsin yallah zaten hocable deyil o maç kazanamaz.
SPORSEVER 6 yıl önce
murat şenvardar hocamız 24 saatini düzcespora adayan çalışkan başarılı bir hocamız isterse 10 maç üst üste kaybetsin önemli değil...murat şenvardar hocamızı harcatmayız onu satanı bizde satarız o kadar...
taraftar 6 yıl önce
Hala hocalar erol bu takımın başındaysa yazık
bolulu 6 yıl önce
futbolu bilen bi menejer gelsin erol gitsin
metehan 6 yıl önce
erol da erol ne yaptı size yada düzce spora bu erol bi açıklayın da bilelim zarar vermiş zarar veriyotmuş net olun ne yaptı yada ne yapıyor bir de erol gitsin kim gelsin adayınız kim çok merak ediyorum.
Duzcesporlular 6 yıl önce
Kimse hayal gormesin bu takim kume dusmesin yeter koseer senvardar da 5.6 haftalari goremezler herkez ettigini bulur
aydınpınarlı 6 yıl önce
Bu takımdan acilen erol gitmesi lazım yoksa bu takım tekrar düşer
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
23°
açık