banner851

banner614

ÇOK İSTEDİ AMA OLMADI

Düzcespor’un en önemli oyuncusu Nevzat Bilen, Düzce taraftarlarının sevgilisi haline geldi. Taraftarlar, Nevzat Bilen şampiyonluğu çok istemesine rağmen tek başına yetmedi ifadelerine yer verdi.

banner619
Spor 18.05.2021, 12:53
481
ÇOK İSTEDİ AMA OLMADI

Düzcespor’un en çok sevdiği oyuncu Nevzat Bilen olurken attığı goller ve asistleri ile ön plana çıktı. Çok uğraş vermesine rağmen Düzce’ye şampiyonluğu getiremeyen Nevzat Bilen taraftarların sevgilisi olmayı başardı.

Taraftarlar Nevzat Bilen’i baş tacı yaparken bunun yanında Yusuf Akyel, Mutlu Güler, Sıddık Çelik ve Onur Demir Düzcespor’a katkı yapana oyuncular arasında gösterdi. Bazı taraftarlar ise takımın yeniden dizayn edilmesinden yana olduklarını ifade ederken transferlerin hemen başlanmasını istediler.

TARAFTARLARDAN ÇAĞRI

Düzcespor önemli taraftar grubu yeni sezon için Düzce’nin tek yumruk olmasını isterken, “komşularımız bunu başarıp üst liglerde şampiyonluk yarışı yapıyorlar biz neden yapmayalım” dedi.

Yorumlar (2)
Garip 5 ay önce
Düzcenin çocuğu Nevzat Bizdendir artık adamdır Başkanım Enveride Affedin Ne yaptıysa Düzce ve Düzcesporun menfaati için yapmıştır
TUNÇ 5 ay önce
Öncelikle başarılı olan futbolcuları elde tutup; sonra dış transfere yönelmeli...Onur,Sıddık,Mutlu,Yusuf,Nevzat ve bazı genç futbolcular takımda kalmalı...Mevcut bütçelerle daha iyisini bulmanız zor...Bütün kadroyu tasviye edip silbaştan takım kurmaya çalışmak başarıyı getirmez...