banner851

banner614

ÇOK MU ZOR?

banner619

Türkiye liglerinin en eski kulüplerinden olan Düzcespor’un otobüsünün olmaması büyük eksiklik olarak göze battı. Diğer küçük takımların dahi kulüp otobüsleri mevcut iken Düzcespor gibi büyük bir kulübün kulüp otobüsü bulunmuyor.

banner846
Spor 07.09.2020, 09:56 07.09.2020, 09:58
1839
ÇOK MU ZOR?
banner844

1968 yılında kurulan Düzcespor’un bu zamana kadar otobüsünün olmaması kötü bir görünüme yol açıyor. Diğer takımların ise kampa ve deplasmana giderken kendilerine ait otobüsleri kullandığı gözlerden kaçmadı.

DÜZCE İLİ BİR OTOBÜS ALAMAZ MI ?

İstanbul ve Ankara ilinin ortasında bulunan Düzce’nin Düzcespor’a bir otobüs alamaması garip karşılanırken, Düzcespor Kulübü’ne ilden hiçbir yardım yapılmadığı biliniyor. Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu, Düzcespor borçlarını tek tek temizleyerek Düzce ilinin sevgilisi haline geldi. Düzcespor Yönetim Kurulu’na sivil toplum örgütlerinden ve kamudan hiçbir destek gelmediği gibi yeni sezonda şampiyonluğa oynayacak Düzcespor’a gelir getirecek hiçbir alan gösterilmedi.

TEPKİLER GELMEYE DEVAM EDİYOR

Düzce Belediyesinin her gün topladığı otopark ücretlerinin nerelere kullanıldığı sorusuna yanıt bulunamazken, Düzcespor taraftarlarından Düzce Belediyesine büyük tepki geldi. Atılan mesajlarda Düzcespor ve amatör takımlara hiçbir yardım yapılmazken, bu paraların nereye gittiği sorusu sorulmaya başlandığı ancak bu soruların yanıtının alınamadığı görüldü.

Haber: Öncü Spor Servisi

Yorumlar (6)
Murat Aydın 12 ay önce
Yuz de yuz doğru.... Tebrikler öncü.
81 12 ay önce
Duzcesporun kurulus tarihi 1967 dir
sporcu 12 ay önce
içerde yiğiciler varken çok zor düzceden hiçbişey olmaz hep aynı cember
Osman 12 ay önce
Düzce'nin parası yok. Belediye borç içinde. Hizmete akacak para yok. Otobüs ne! Düzce'nin kodamanları alsın. Burada habire haberini yaptığınız iş adamları versin parasını.
Duzcespor 12 ay önce
Otopark paraları nereye gitti? Duzcesporun bir otobüsü bile yokken güya Duzcespor için toplanan paraların hesabi verilmeli arka da dönen neler var neler biz bunları öğrenmek istiyoruz.
düzceli 12 ay önce
verinoylarınızı akp ye durmak yok yola devam