banner851

banner955

Coşkun: “Bu başarıda herkesin payı var”

Düzce Gençlikspor takımının son durumu ile ilgili olarak, Play-Off öncesi, Basın Sözcüsü Ercan Coşkun takım hakkında açıklamalarda bulundu.

Spor 24.03.2009, 17:59
208
Coşkun: “Bu başarıda herkesin payı var”

Sezona başlarken takımın geç kurulduğunu hatırlatan Coşkun, oyuncuların özverisi ve Antrenör tecrübesi ile başardıklarını söyledi. Sezonu, 12 takım içinde 7. sırada bitirdiklerini ifade eden Coşkun,11 galibiyet hedefine varıp Play-Off'a ulaştıklarını açıkladı. “ Bu başarıda herkesin payı var.” diyen Coşkun, yaklaşık üç aydır maaşlar konusunda Kulüp'ün sıkıntı yaşadığını dile getirdi. Mehmet Keleş'in Amerika'lı oyuncunun sponsorluğu konusunda kendilerine sözü olduğunu hatırlatan Coşkun, 50 Bin TL maliyeti olan oyuncu için belediye'den 10 Bin TL destek aldıklarını, Cuma gününe kadar Keleş'in bu parayı ödeyeceğine dair söz verdiğini kaydetti.

Yeni hedeflerinin ilk iki turu geçip, ilk dört takım içine girmek olarak açıklayan Ercan Coşkun, “ Şampiyon olacağız demedik. Ama ilk dört takım arasına girmek için hedef koyduk. Maça gelen seyircimiz çok az. Maddi yönü geçtik, manevi olarakta destek görmüyoruz. Sanki bu takım Düzce'nin takımı değilmiş gibi hareket ediliyor.” diye konuştu.

 

 

banner844
Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu