banner851

banner614

DAĞITIMI ERDOĞAN BIYIK YAPTI…

banner619

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Genel Başkanı Ali Düşmez’den, Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğüne ve Amatör Spor Kulüplerine maske desteği verdi. Düzce’ye gönderilen maskeler, Düzce ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık tarafından Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Düzcespor başta olmak üzere ilde bulunan bütün Amatör Spor Kulüplerine dağıtımı yapıldı.

banner846
Spor 05.05.2020, 20:58 05.05.2020, 21:18
2321
DAĞITIMI ERDOĞAN BIYIK YAPTI…
banner844

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından “Pandemi” olarak kabul edilen Yeni Tip Koronavirüs (Covid – 19 ) salgını, Türkiye’de ki spor müsabakalarını da etkiledi. Süper Lig başta olmak üzere Türkiye’de ki tüm lig ve spor müsabakaları iptal edilirken, sporseverler de Türkiye’nin normalleşme sürecine girmesini dört gözle beklemeye konuldu.

Spor dallarında tüm bu olumsuzluklar yaşanırken, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Ali Düşmez, Türkiye’nin 81 ilinde bulunan Amatör Spor Kulüplerine maske desteğinde bulundu. Düşmez tarafından Düzce’ye gönderilen maskeler, Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Erdoğan Bıyık tarafından, Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Düzcespor başta olmak üzere, İlde ki tüm Amatör Spor kulüplerine dağıtıldı.

Yorumlar (1)
EFTENİYE 1 yıl önce
Dağattığınız bi maske gölyaka belediye başkanı gibi reklama ne kadarhastasınız