banner614

DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK!

banner619

Öncü Haber Merkezi tarafından uzun bir zaman önce içler acısı şekilde bırakılan Basketbol tesisi gündeme getirilmişti. Terk edilmiş halde, yıkılmış vaziyette bulunan tesis son günlerde tekrar görüntülendi ve yetkililerin tesis ile ilgili başlatmış olduğu herhangi bir çalışmanın gerçekleşmediği gözlemlendi.

Spor 11.12.2020, 11:57 11.12.2020, 12:07
2335
DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK!
banner785

Düzce Kadın Basketbol takımının orta okullar arasında yapılan turnuva sonucunda Türkiye şampiyonu olan kızlarımıza TBF (Türkiye Basketbol Federasyonu) tarafından Basketbol tesisi hediye edilmişti. Daha sonra bu tesisin aktif olarak kullanımı sonlandırıldı ve tesis bakımsızlıktan ötürü kullanılamaz hale geldi.

Öncü Haber merkezi tarafından yaklaşık 3 ay önce yapılan haberde terkedilmiş vaziyette bulunan tesis gündeme getirilerek Düzce’de büyük yankı uyandırmıştı. 3 ay önce gündeme getirilen ve ardından yetkililerin konuyu takip edeceği bilgisinin verilmesine rağmen şu an tesiste herhangi bir değişim olmadığı ve tesisin 3 ay önce nasılsa bugünde aynı vaziyette olduğu gözlemlendi. 2018 yılında TBF tarafından Düzce’ye hediye edilen Basketbol tesisinin içler acısı hali devam ediyor.

Birçok şehirde böyle gelişmiş bir basketbol tesisi bulunmazken Düzce gibi bir ilde bu tarz hediye edilen yüksek donanımlı olan tesis çürümeye terk edildi. Yetkililer tarafından tesiste gerekli çalışmaların yapılacağı bildirilmişti fakat tesiste fark edilen tek değişiklik tesis etrafında bulunan çimlerin kesilmiş olmasıydı.

Bu çimlerinde yetkililer tarafından kesilip kesilmediği bilinmiyor. Eski cezaevi yanındaki belediyeye ait ATOS dere kenarından Cumartesi Pazarı’na giden eski yol kenarına yapılan spor tesisinin son hali sporseverlerin için sızlatırken görülen manzaranın ise utanç verici olduğu gözlerden kaçmadı. Bu durumun bir an önce çözüme ulaşması gerektiğinin altını çizen Düzceli sporseverler tarafından, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne gerekli dilekçenin yazıldığını ve cevap beklendiği belirtildi.

ÖNCÜ HABER TEKRAR GÖRÜNTÜLEDİ

Öncü Haber Merkezi tarafından kullanılamaz vaziyette olan spor tesisi tekrar görüntülendi. Düzceli sporseverler tarafından kötü vaziyette bulunan spor tesisi için büyük bir maddi yatırımın yapıldığına ve bu tesisin Düzce için Milli servet olduğuna dikkat çekildi. Ayrıca sporseverler tarafından üst düzey donanıma sahip olan spor tesisinin bu alandan Düzce’nin başka bir alanına taşınıp bakımının yapılması gerektiği belirtildi. Öncü Haber Merkezi tarafından aylar önce gündeme getirilen habere ulaşmak için tıklayınız Haber: Öncü Spor Servisi

Yorumlar (10)
Kahraman 2 ay önce
Adam hâlen ak parti mi suçlu demiş ya.Allah'ım delireceğim çıldıracağım.Partiniz partileriniz partizanlarınlıklarınız batsın!! Spor tesisi ne hale gelmiş, fotoğraflara baksana be insan..El insaf ya. Gerçekten bu kadar, dogruya doğru demeyecek kadar mı gözünüz köreldi!
Düzceli Murat 2 ay önce
Burada fuhuş yapıyorlardı birkaç gün önce.
TUNÇ 2 ay önce
Faruk Özlü gibi bakanlık yapmış bir belediye başkanı varken bu tesisin içler acısı hali hiç yakışmadı Düzce ye...Faruk başkan bu işi mutlaka çözecektir...
Yorumcu 2 ay önce
Duzceyi yoneten akp nin valisi akp nin bekediye baskani.Mal mal akp nin ne sucu var diyor adam
Zzs 2 ay önce
Yazık burasını gençlik spora verilse ne güzel bir yer olur
Sümbül 2 ay önce
Plansız yere yapılırsa olacağı bu. Ileride birçok okul varken onlara veya başka bir Okula yapmayıp kuş uçmaz kervan geçmez yere yapılırsa olacağı bu. Bunların vebalini nasıl verecekler paralari israf ettikleri için yetkililer yetimlerden nasıl helallik isteyecekler.
. 2 ay önce
ben o mahhalede oturuyorum genllikle oraya alkol için gidiyorlar
düzceli 2 ay önce
tam bize yakışır bir durum durmak yok yola devam
baran 2 ay önce
can d kimi suclicaz baskasi mi yonetiyor ulkeyi senelerdirr
CAN 2 ay önce
HASDAMISIN NE BUNU YAPANLARA SÖZ SÖYLE AK PARTININ NE SUCU VAR AYAGINIZ KAYSA AK PARTIYI SUCLAYACAK YEYIN ICIN PISLIGINIZI ORDA BIRAKIN NE REZIL INSANLAR VAR
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
10°
kapalı