banner851

banner614

DENENMEYE ALDILAR

banner619

Öncü Televizyonun hazırlayıp sunduğu sportmence programında Düzcespor konuşulurken Düzceli iki oyuncu sezon başı kırıldıklarını ama kendilerinin Düzcesporu çok sevdiklerini belirttiler.

banner846
Spor 21.04.2020, 11:39 21.04.2020, 11:41
6222
DENENMEYE ALDILAR
banner844

Düzce ilini Zonguldak Devrek Belediyespor’da temsil eden Soner Kılıç ve Cumayeri Belediyespor golcüsü Aras Bakbak Öncü Televizyonu Ekranlarında çarpıcı açıklamalarda bulundular. Soner Kılıç Sezon başı bir yöneticinin kendisini aradığı ve Düzcespor tesislerine geldiğini ancak geldiğinde Adem hoca seni düşünmüyorum dediğini ifade etti. Soner Kılıç beni o zaman neden çağırıyorsunuz dediğinde cevap almadığı buna çok üzüldüğünü söyledi. Aras Bakbak ise uzun süredir süper amatör kümede gol kralı olduğunu kendisini Düzcespor seçmelerine çağırdıklarını bu seçmelerde seni arayacağız demelerine üzerine çağırmadıklarını belitti. Bak bak Düzcespor teknik ekibin Düzceli oyuncuları tanımaları gerektiğini seçmelere çağırmaları son derece yanlış olduğunu söyledi. İki oyuncu bizler kırılsak ta biz Düzcesporluyuz derken maçlarımız bittiğinde ilk baktığımız Düzcespor maçı olduğunu belirttiler. Düzcespor’un alt yapıya mutlaka önem vermesi gerektiğini söylerken son alınan karar son derece önemli dediler.

Yorumlar (3)
Kapo muhacır hasan 1 yıl önce
Duzce li olmak duzce yi sevmek yetmiyor?biraz yalak biraz devrin ve duzenin aranani ol.alisin yoksa gençligini duzcespora feda etmen yetmez .bakin duzcespor ile oynayanlara orn.ümraniye,van beld.spor manisa bel.bodrum spor gibi takimlar duzce'de duzceli'ye yasam hakki ve sevilme sayilma hakki bilinmiyor
Admin 1 yıl önce
Boyle durust böyle dogrucu insanlardan elektrik su dogalgaz faturaları ödemesi alınmasın zaten fazlaca diger insanlardan zamlı zamlı ödemeler alınıyor bari bu şekilde insanlar faydalansın ama nerde nerde zengin var devlet onu tutar.
18°
açık