banner851

banner955

DERECEYE GİREN OKULLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında ortaklaş düzenlenen ve tüm yurtta olduğu gibi Düzce ilinde de gerçekleşen Okul Sporları yarışmaları kapsamında Yıldızlar Futsal Kız-Erkek İl Birinciliği müsabakaları Bahçeşehir Spor Salonu’nda yapıldı. Müsabakalar sonunda dereceye giren okullar törenle ödüllendirildi.

Spor 10.03.2022, 12:04
271
DERECEYE GİREN OKULLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafında tüm ülkede olduğu gibi, Düzce’de de geçekleşen Okul Sporları Yıldızlar  Kız- Erkek Futsal İl Birinciliği  sona erdi.  Futsal müsabakalarında  Yıldız Kızlar ve Erkekler kategorilerinde    yarışan sporcular  başarı için ter döktü.

CUMAYERİ ORTA OKULU 1. OLDU

 1 hafta süren Futsal  Müsabakalar sonunda, Yıldız Kızlarda, Cumayeri Orta Okulu birinci, Toki Mehmet Akif Ersoy Orta Okulu ikinci, Hamiyet Sevil Orta Okulu üçüncü, Aydınpınar Orta Okulu dördüncü oldu.

MEHMET AKİF İNAN ORTA OKULU 1. OLDU

Yıldız Erkekler Futsal müsabakaları ise 14 Şubat – 08 Mart 2022 tarihleri arasında 22 takımın katılımıyla yapıldı. Müsabakalar sonunda Mehmet Akif İnan Orta Okulu birinci, Bilgi Orta Okulu ikinci, Kültür Koleji üçüncü ve Akçakoca Uğurlu Orta Okulu dördüncü oldu.

ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlar için bir ödül töreni düzenlendi. Törende, dereceye giren okullara,Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Altuğ Kuru tarafından ödül verildi.

Öncü Spor Servisi

banner844
Yorumlar (0)
12
açık