banner851

banner955

DERECEYE GİREN SPORCULARA ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Gençlik Haftası Etkinlikleri kapsamında yapılan “Sanal Müsabakalar” sonucunda dereceye giren sporculara hediyelerini evlerine kadar giderek takdim etti.

Spor 03.06.2020, 12:29
888
DERECEYE GİREN SPORCULARA ÖDÜLLERİ VERİLDİ
banner1032

Tüm Dünya gibi ülkemizin de COVID19 (Koronavirüs) nedeniyle zor günlerden geçtiği bu süreçte Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında spor müsabakaları sanal ortamda gerçekleştirildi.

Sanal Müsabakalar sonunda cimnastik branşı 9 yaş erkeklerde Mert Öztok birinci, 11 yaş kızlarda İrem Tuna birinci, Zeynep Şeyma Arslan ikinci, Ceylin Su üçüncü, 12 yaş erkeklerde Kaan Ayral birinci, 12 yaş kızlarda Derin Özdemir birinci, Nehir Yılmaz ikinci, Wushu branşında Sude Tekeoğlu birinci, Karate branşında ise Düzce merkezde erkeklerde Ahmet Çakır, kızlarda Gülcan Sağlam, Cumayeri erkeklerde Baturalp Çınar, kızlarda Ahsen Gül, Kaynaşlı erkeklerde Mustafa Kemal Yıldırım, kızlarda ise Ravza Minel Şener birinci oldu.

Dereceye giren sporculara ödüllerini Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ile Spor Hizmetleri Müdürü Gülay Ercan evlerine giderek takdim etti.

Yorumlar (3)
Tekin 2 yıl önce
kızım birinci bizde bekleriz
Cancan81 2 yıl önce
Böyle bürokrat kaldımı maşAllah gururlandım helal olsun müdür beye diğerlerinde örnek olur umarım ama nerede işini hakkıyla yapanın Rabbim yar ve yardımcısı olsun teşekkür ederim
Öğrenci 2 yıl önce
Satranç yarışmasında dereceye girenlerin ödülleri ne oldu?Hala bekliyoruz.Ne arayan var ne soran...
20
az bulutlu