banner851

banner614

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜL VERİLDİ

banner619

Sağlık-Sen Düzce Şubesi, pandemi döneminde yoğun emek sarf eden sağlık emekçilerini motive etmek ve moral kazandırmak amacıyla bir masa tenisi turnuvası düzenledi. Çok çekişmeli bir o kadar da neşe içinde geçen turnuvada dereceye giren yarışmacılara çeşitli ödüller verildi.

banner846
Spor 13.07.2021, 17:22 13.07.2021, 17:42
772
DERECEYE GİRENLERE ÖDÜL VERİLDİ
banner844

Sağlık-Sen Düzce Şubesi, Pandemi döneminde yoğun emek sarf eden sağlık emekçilerini motivie etmek ve moral kazanıdırmak amacıyla bir Masa Tenisi Turnuva düzenledi.

Çok çekişmeli bir o kadar da neşe içinde geçen turnuvada dereceye giren yarışmacılara çeşitli ödüller verildi. 

Sağlık- Sen Düzce Şubesi turnuvayla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Sağlık- Sen Düzce şubesi olarak; emek ve hak arama mücadelesinin yanında sosyal etkinlerde önem veriyoruz bu bağlamda pandemi sürecinde yoğun emek sarf eden sağlık çalışanlarımıza bir nebze moral ve motive etmek amacıyla Masa Tenisi Turnuvası düzenledik. Turnuvada 3.  olan Muharrem Akça’ya ödülünü Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Volkan Temi,2. Olan Opr. Dr. Sinan Cumhur Karakoç’ a ödülünü Sağlık Müdürümüz Dr. Yasin Yılmaz, 1’nci olan Ferhat Demirel’ e ödülünü Gençlik Spor İl Müdürü İsa Yazıcı takdim etti.”

Yorumlar (0)