banner851

banner614

DEV ANLAŞMADA İMZALAR ATILDI

Bitexen Teknoloji A.Ş., Düzcespor’un yeni isim sponsoru oldu. Sponsorluk anlaşması Bitexen Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem ve Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun yer aldığı törende imzalandı.

banner619
Spor 15.09.2021, 19:06
1473
DEV ANLAŞMADA İMZALAR ATILDI

Türkiye’de FinTek sektörünün öncü şirketleri arasında yer alan Bitexen Teknoloji A.Ş., Düzcespor’un yeni isim sponsoru oldu. Bitexen Teknoloji ve Düzcespor arasındaki isim sponsorluğu anlaşması15 Eylül Çarşamba günü Düzcespor Kulübü Tesisleri’nde düzenlenen imza töreni ile hayata geçirildi.

İmza töreninde konuşan Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu, “Kemal Bey'e ve Bitexen’e çok teşekkür ederiz. Allah bu yolda bizi ve başarılarımızı daim eylesin” dedi. Törende konuşan Bitexen Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, “Biz de isim olarak sizin yanınızda yer almaktan gurur duyuyoruz. Umarız çok başarılı bir sezon geçiririz. Yolunuz açık olsun, biz de yanınızda olalım.” diye konuştu.

Olgun Aydın ise “Bitexen, yalnızca Düzcespor’a değil, spora çok destek veriyor. Yalnızca kulübümüz nezdinde değil, Türk futbolunun içindeki bir insan olarak, genel anlamda futbola verdiği destekten ötürü Bitexen’e çok teşekkür ederiz. Burada bir iş birliği gerçekleşti. İnşallah en yakın zamanda Düzce Token çıkacak. Bu, Düzcespor için çok önemli bir gelişme” dedi.

Yorumlar (2)
Ahmet Durmaz 2 gün önce
Düzcespor başkanı işi sıkı tutup başarı için bulaşarak transfer yaptı bunun meyvelerini alma sırası geldi çok çalışarak düzcesporu üst life çıkaracak mücadele sırası teknikekip futbolcularda haydi takım destan yazmaya
Düzceli 2 gün önce
Çok iyi bir iş olmuş. Bitexeni yatırımları için tebrik ediyorum. Umarım böyle teknoloji firmaları ülkemizde daha çok boy gösterirler.