banner851

banner614

‘DİREK’T TEHLİKE!

Aydınpınar Caddesi’nde yan yatan aydınlatma direği tedirginlik yaratıyor. Aylardır müdahale edilmesi beklenen direkle ilgili çevre sakinleri yetkilileri göreve davet etti.

banner619
Spor 21.02.2016, 15:33
1502
‘DİREK’T TEHLİKE!

Aydınpınar Caddesi’nde köy ve ilçe minibüslerinin durak olarak kullandığı alanda yan yatan aydınlatma direği tehlike saçıyor. İnsan sirkülasyonun yoğun olduğu bölgede vatandaşların şikayetine karşın direk aylardır, yan yatmış vaziyette duruyor.  Direğin yoğun bir insan ve araç trafiğinin olduğu, özelliklede dolmuşların durak kullandığı yerde olması olası bir kazada büyük faciaya neden olmasından korkuyor ve yetkililerin bir an evvel harekete geçmesi isteniyor

Direğin her an bir insanın üzerine devrilebilecek durumda olduğunu belirten çevre sakinleri, çevresinden geçerken tedirginlik yaşadıklarını belirterek "Bir facia ile karşılaşılmadan yetkilileri göreve davet ediyoruz" dedi.

Haber;S.KAŞKIR

Yorumlar (7)
baskana1 6 yıl önce
baskan avusturyadan selfı yapıyor ye ıc gez bakalım yıyın devletın paralarını ayda bır yurt dısında vergılerımız ne hale geldı yazık umrundamı dırek dusmus bırıne dırek deyınce eskı calısan dırekjlerı sokup yenılerını degıstımıslerdı eskılerınn ne gunahı vardı yoksa bırılerı para mı kazanacaktı
SADECE O MU 6 yıl önce
İŞ GÜVENLİĞİ YÖNÜNDEN TEHLİKELİ OAN ELKTRIK AYDINLATMALARININ ONDEKI KAPAKLARI MEVCUT DEGIL SEHIR MERKEZINDEN SOGANCDAN HALE KADAR OLAN YOL ORTAsındakı aydınletma dıreklerıne bır bakın hangısının kapagı var kablolar sarkmıs dısarda bi çocuk gecerken merak etse carpılsa kım verecek hesabını bunlarıda cekın öncurtv sız olmasanız kımse bakmaz sdas beledıye kım nakacaksa baksın yoksa kırmızı kart gösterelım secıme
viyanaya 6 yıl önce
viyanaya mektup yazın.keleş orda.
vatandaş 6 yıl önce
merveli nasıl bir zihniyeti elektiri direğini sedaşa sorman gerek gene eleşe atıyorsun
aykuta 6 yıl önce
direkle emniyetin ne alakası var,hangi kanunda direkleri polis düzeltir diyor,her işin bir kurumu var,ilgilisi gelir düzeltir.
Aykut 6 yıl önce
Senin yaşadığın kentin idari amirlerinin görevi böyle bir tablo karşısında vatandaşın can ve mal güvenliğini korumaktır.Emniyet Belediye Valilik böyle bir tabloda benim işim değil Sedaş bakar diyemez.Der ise "suç" işler anladın mı güzel kardeşim ?
mervelidüzce 6 yıl önce
Umurlarında değil ki! O direk düşer mi, bir vatandaşa zarar gelir mi diye sorgulayan yok ki. Böyle bir şehri bizzat Düzce halkı istemiştir kimse ağlamasın zırlamasın.