banner851

banner614

DOĞA KOLEJİ’NDEN 12 BİRİNCİLİK

banner619

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilköğretim ve ortaöğretim okulları arasında düzenlenen Puanlı Atletizm Müsabakaları tamamlandı.

banner846
Spor 13.04.2012, 18:00
326
DOĞA KOLEJİ’NDEN 12 BİRİNCİLİK
banner844

 

Yarışmalara katılan Doğa Koleji öğrencileri aldıkları derecelerle okullarını en iyi şekilde temsil ederken, Doğa Koleji 10. Sınıf öğrencilerinden İmdat Mert Genç, yapmış olduğu derece ile Türkiye Finallerine katılma hakkı elde etti.Yarışmada derece alan öğrenciler ve kategorileri şöyle:

       Kategori                                    Adı Soyadı                                                  Derecesi                 
•          Gülle Atma                        İmdat Mert GENÇ                                            1.                           
•           Disk Atma                           İmdat Mert GENÇ                                          1.
•           Cirit Atma                           Arif ÖZDEMİR                                                  1.
•           Cirit Atma                           Denef SİYOKOĞLU                                        1.
•           Uzun Atlama                     Denef SİYOKOĞLU                                         2.
•          300 m Engelli Koşu          Yiğit KIZIL                                                        1.
•          3 Adım Atlama                  Yiğit KIZIL                                                        1.

•           100 m Engelli Koşu          Yiğit Osman MISIR                                       1.

•           Uzun Atlama                     Yiğit Osman MISIR                                         2.
•           400 m koşu                        Mehmet Can KABACIK                                 1.
•            3000 m Koşu                      Can İNAN                                                       2.
•             1500 m koşu                      Canberk KILIÇARSLAN                                 3.
•             800 m Koşu                        Canberk KILIÇARSLAN                                 3.
•             200 m Koşu                        Emre SEZER                                                   3.
•             100 m Koşu                        Emre SEZER                                                    3.
•             100 m Koşu                        Ecem KUMBASAR                                           2.
•             400 m Koşu                        Şevval TOPÇU                                                   2.
•             100 m Engelli Koşu          Betül BUDAK                                                      2.
•             300 m Engelli Koşu          Betül BUDAK                                                      2.
•             3 Adım Atlama                  Tuna ÇELEBİ                                                       2.
•             Disk Atma                           Ayşenur KARSLIOĞLU                                     1.
•             Gülle Atma                        Ayşenur KARSLIOĞLU                                       1.
•             200 m Koşu                        Feyza KUMBASAR                                             1.           
•             1500 m Koşu                      Feyza KUMBASAR                                             2.
•             Uzun Atlama                     Irmak KIZILIRMAK                                                1.           
•             Yüksek Atlama                 Işıl DEMİRTAŞ                                                      2.

Yorumlar (0)