banner614

DOSYA T.F.F’DE

banner619

Uzun zamandır akademi ligine girmek için gerekli müracaatlarını yapan Düzce Belediyespor hazırladığı son dosyasını T.F.F ye yolladı.

banner846
Spor 11.08.2015, 12:42
1400
DOSYA T.F.F’DE
banner844
Konu üzerine haber merkezimize açıklamalarda bulunan Düzce Belediyespor Teknik sorumlusu Özgür Oral, Akademi ligini uzun zamandır istediklerini  son olarak da bir dosya hazırlayarak T.F.F ye müracaatlarını yaptıklarını söyledi.Oral, Akademi liginin Düzce  futboluna çok şey katacağını ifade ederek oyuncuların kendilerini geliştirdiklerinde Düzcespor'a faydaları olacağını belirtti.

Teknik sorumlu Özgür Oral, Akademi ligine girememeleri durumunda Düzce Belediyespor olarak  her türlü kolaylığı Düzcespor’a göstereceklerini ifade etti.

Oral, “önemli olan Düzce gençliğinin Akademi liginde olması bizler Akademi ligine giren kim olursa olsun oyuncu veya ne gibi yardımımız olursa bizler yapmaya hazırız.”dedi. Oral, Akademi liginde deplasmana giden oyuncuların ufkunu geliştireceğini gidilen her deplasmanda bir tecrübe kazanacaklarını da sözlerine ekledi.
Yorumlar (1)
Mehmet Süzen 6 yıl önce
Özgür Hocam, seni bir futbol seyircisi ve Duzcespor taraftarı olarak çok seviyorum. Tüm plan ve projelerinin hayat bulmasını diliyorum.
15°
hafif yağmur