banner851

banner614

DUMAN’LA ANLAŞMA SAĞLANAMADI

banner619

Düzcespor’un yeni teknik direktörü Ahmet Duman bu hafta sonu oynanacak Düzcespor-Çatalcaspor müsabakasında sahada yer alamayacak.

banner846
Spor 07.10.2017, 11:44 07.10.2017, 12:25
1740
DUMAN’LA ANLAŞMA SAĞLANAMADI
banner844

Düzcespor’un yeni teknik direktörü Ahmet Duman bu hafta sonu oynanacak Düzcespor- Çatalcaspor müsabakasında sahada yer almayacak. Düzcespor yönetimininAhmet Duman ile tazminat dışında her konuda anlaşma sağladığı öğrenildi. Ayrıcan Duman'ın sağlık raporunun da evrak işlemleri için yetişmediği iddia edildi.

Edinilen bilgiye göre,Düzcespor teknik ekibinin Düzcespor’dan ayrılması halinde tazminat talep ettiği Düzcespor yönetiminin ise bu düşünceye sıcak bakmadığı ifade edildi.Yönetimin bu nedenle Duman’ın lisansını çıkarmadığı yarın oynanacak Çatalcaspor müsabakasında takımın başında genç antrenör Emre Baykal’ın olacağı bildirildi.

Öte yandan antrenör Emre Baykal’ın daha önce çıkarılmayan lisansı yarınki kritik maç öncesiçıkarıldı.Düzcespor yeni teknik heyeti ise Çatalcaspor müsabakasını tribünden izleyecek.

Yorumlar (5)
bırakın 4 yıl önce
emre hoca karakter olarak yeter, takımı ondan iyi tanıyan bilen de yok, bu sene emanet edin ona para vermeseniz bile çalışır adam, yeterki destek olun. Bu ilin takımı herkes elini taşın altına koyar...
Duzcesporlee 4 yıl önce
Sorun yok arkadaşlar sadece sağlık raporu yetismedi
Düzcespor sk yalanladi 4 yıl önce
Hicamiz goreve devam ediyor.
dzcl 4 yıl önce
bundada bır hayır vardır.başkan ıyısını bılır.