banner851

banner955

DÜNYA ŞAMPİYONASINDA MİLLİ FORMAYI GİYECEK

Düzce Mert Asya Gençlik ve Spor Kulübü Sporcusu Damla Nur Yılmaz, Yıldızlar Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasında çıktığı ringde, tüm rakiplerini yenerek şampiyon oldu. Antrenörü Hakan Şengönül’ün nezaretinde bu şampiyonaya hazırlanarak katılan Damla Nur Yılmaz’ın bu başarısı Düzce için gurur kaynağı oldu. Şampiyon sporcu Damla Nur Yılmaz, Bulgaristan’da yapılacak Dünya Şampiyonasına gitmeyi hak kazandı.

Spor 17.06.2022, 15:30 17.06.2022, 17:47
1067

Düzce Mert Asya Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Damla Nur Yılmaz, Sivas ilinde devam eden 3000 sporcunun mücadele ettiği Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasında  çıktığı ringde  tüm rakiplerini farklı bir şekilde yenerek Türkiye Şampiyonu oldu. Son maçında rakibin yenerek şampiyonluğunu ilan eden Damla Nur Yılmaz, sevincini kendisini yetiştiren, şampiyonaya hazırlayıp nezaret eden antrenörü Hakan Şengönül ile paylaşma anı ise salondakilerin alkışlarıyla karşılık buldu.   

 BULGARİSTAN’DAKİ ŞAMPİYONADA MİLLİ FORMAYI GİYECEK

Düzce’yi bu   elde ettiği başarısıyla gururlandıran  Yıldız Sporcu Damla Nur Yılmaz, 28- 31 Temmuz tarihleri arasında Bulgaristan'ın Sofya kentinde yapılacak Yıldızlar Dünya Taekwondo Şampiyonasında Milli Formayı giyerek ülkemizi temsil edecek.

Antrenörlüğünü Hakan Şengönül’ün yaptığı şampiyon  Düzceli sporcu Damla Nur Yılmaz’ın hedefinin, Bulgaristan da yapılacak, Dünya Şampiyonasında, şampiyon olup, ülkemizi ve Düzce’yi gururlandırmak olduğunu kaydetti.

Haber: Harun Can Şerbetçi

banner844
Yorumlar (0)
18
açık