banner851

banner955

DÜZCE ATLETİK SON VİRAJDA

TBF Bölgesel Genç Kızlar Basketbol Ligi’nde yer alan Düzce Atletik Kız Basketbol Takımı, ilk maçı 62-58 kazandığı İstanbul Yıldızları Kız Basketbol Takımı’yla ikinci maçını bugün 14’te Bahçeşehir Spor Salonu’nda oynayacak. Düzce Atletik rakibini Düzce’de de yenerek grup 3.’lüğünü garantilemek istiyor. Kulüpten yapılan açıklamada tüm sporseverler önemli maçı izlemeye davet edildi.

Spor 29.04.2022, 17:35
213
DÜZCE ATLETİK SON VİRAJDA

Türkiye Basketbol Federasyonu Bölgesel Gençler Kızlar Basketbol Ligi A grubunda yer alan Düzce Atletik Kız Basketbol Takımı, grubunda üçüncülük mücadelesi verdiği İstanbul Yıldızları Kız Basketbol Takımı’yla ikinci maçını oynayacak.

AVANTAJ ATLETİK’TE

Karşılaşma 30 Nisan Cumartesi günü Düzce Bahçeşehir Spor Salonu’nda saat 14.00’te başlayacak. İlk maçı deplasmanda, 62-58 kazanarak avantaj elde eden Düzce Atletik kendi sahasında bu maçı da kazanarak gruptan üçüncü çıkmayı hedefliyor.

YARI FİNALE VİZESİNİ ALMAK İSTİYOR

Düzce Atletik rakibinin averaj farkı ile yenip grup grubunu üçüncü tamamladığında ise diğer gruplardaki takımların katıldığı çapraz eşleşmeli yarı finale yükselmek için play off maçlarında mücadele edecek. Yarı finale yükselme play off maçlarının ise henüz belirlenmeyen bir ilde mayıs ayında başlayacağı öğrenildi.

“DÜZCELİLER YALNIZ BIRAKMASIN”

Düzce Atletik Gençlik ve Spor Kulübü yönetimi, sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesajda tüm sporseverlere seslenerek, “Düzce’nin gururu olan genç kızlarımızı yalnız bırakmayın.” çağrısında bulundu.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız