banner851

banner955

DÜZCE BELEDİYE EVİNDE MAĞLUP

Voleybol Erkekler 1. Liginde mücadele eden Düzce Belediye, 14. Hafta mücadelesinde, evinde ağırladığı Alanya Belediye’ye, sezonun ilk maçında olduğu gibi, 3-1 mağlup oldu. Bu sezon 6. mağlubiyetini alan Düzce Belediye haftayı 6. Sırada tamamladı.

Spor 05.01.2019, 18:26 05.01.2019, 18:31
290
DÜZCE BELEDİYE EVİNDE MAĞLUP
banner1032

18 Temmuz Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen mücadele saat 14.00’da başladı. Düzce Belediye’nin konuğu olarak sahaya çıkan Alanya Belediye ilk sette 19-25’lik üstünlük kurarak öne geçti.

2. sette güzel bir oyun sergileyen Düzce Belediye üst üste bulduğu sayılarla seti 25-14 önde bitirerek duruma eşitlik getirdi.Karşılaşmanın geri kalanında da kıyasıya mücadele veren ekibimiz 3. seti 21-25 kaybederek yenidem geriye düştü. 4. sette de çekişmeye sahne olan mücadele 26-28 sona erdi. Bu sonuçla sezonun ilk haftasında olduğu gibi Alanya Belediye karşılaşmadan 3-1 galip ayrıldı.

Bu sezon 8 galibiyet ve 6 mağlubiyet yaşayan Düzce Belediye, sezonun 2. yarısına 6. sırada başlamış oldu.

Spor Servisi


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (7)
Bilinçli 4 yıl önce
Bu takımı yıllardır takip ederim. Gördüğüm şey şu. Bu sezon bu takımı bilerek ve isteyerek play off dışında tutmak adına yönetimce süründürülüyor. Takım adeta sabote ediliyor. İkinci pasörün olmayışı buna örnektir.
Savaşmak 4 yıl önce
Bu maç kesinlikle almamız gereken bir maçtı. Prestij açısından almamız gereken bir maçtı. Bana göre ne Alanya'nın nede bizim ilk dört şansımız yok. Milas gelecek onlara da yenileceğiz. Zira Alanya dan çok daha iyi bir takım.
Marshall 4 yıl önce
Teknik heyete şunu söylemek istiyorum. Bu takım oyuncularının bazıları bariz bir şekilde kilo almış. Bunu görmüyor musunuz. Voleybolcu dediğin fit zımba gibi olur.
Bazı oyuncularımız hareket etmekte zorlanıyor.
Taraftar 4 yıl önce
Takım iyi oynamadı. Ancak talihsiz hakem kararları maçın önüne geçti. Mevcut pasör ile bu lig yürümez. Bu takım ilk defa 1. lige çıktığından beri ilk defa bu sezon ilk dört'e
maalesef giremeyecek. Tablo bunu gösteriyor.
Hedef 4 yıl önce
Bu takımın hedefi ilk dört olmalı ancak bunu gerçekleştirecek kadromuz yok.
1. ligde kadrosunda bir pasör ile oynayan başka bir takım yok. Bu akıl almayacak bir durum. Bu gidiş ile 5. likte zor zira Alanya burayı bizden aldı.
Vasili 4 yıl önce
Vasili neden oynatılmadı. Tamam Halit'inde oynaması lazım ancak Vasili çok daha atletik, çok daha tecrübeli bir oyuncu. Araştırdım ülkesinden geç dönmüş. BU maç hocanın disiplin uygulayacağı maç değildi. Yazık .
Söylemiştim 4 yıl önce
Bu sonucu öngörmüş ve bu sayfalarda yazmıştım. Neden bu sonucu aldık. Pasör yetersiz. Takımda orta oyuncu ve dört numaralı pozisyon oyuncuları da yetersiz.
Bu takım bu sezon ilk dört 'e giremez.
15
parçalı bulutlu