banner851

banner955

DÜZCE BELEDİYESİ OTOBÜS TAHSİS ETTİ

Kadın Futbol 3. Ligi Düzce temsilcisi Kadın Futbol Takımı hafta sonu 4. hazırlık maçını komşu ilin 2. Lig temsilcisi Sakarya Kadın Futbol Takımı’yla yaptı. Düzce Belediyesi’nin tahsis ettiği otobüsle Sakarya’ya giden, Düzce Kadın Futbol Takımı sahadan 5-4 mağlup ayrılmasına rağmen, diğer hazırlık maçlarından daha iyi performans gösterdiği gözlendi.

Spor 08.11.2021, 15:15 08.11.2021, 15:27
299
DÜZCE BELEDİYESİ OTOBÜS TAHSİS ETTİ

Kadın Futbol 3. Ligi’nde ilimizi temsil edecek olan Düzce Kadın Futbol Takımı yeni sezon için çalışmalarını, Teknik Sorumlu Ahmet Kara ve Yardımcısı Rümeysa Kütük nezaretinde sürdürüyor. Düzce’nin tek kadın futbol takımı olan ekip sezon öncesi sıkı bir antrenman dönemi geçiriyor.

Antrenmanlarının yanı sıra hazırlık maçlarını da önemseyen Düzce Kadın Futbol Takımı, 4. hazırlık maçıSakarya 2. Lig temsilcisi Sakarya Kadın Futbol Takımı’yla, Erenler Stadı’nda oynadı. Düzce Belediyesi’nin otobüs tahsis ettiği Düzce Kadın Futbol Takımı rakibine 5-4 yenildi.

Yenilgiye rağmen takımın bu güne kadar oynadığı diğer hazırlık maçlarına oranla daha iyi performans sergilediği gözlendi. Kadın Futbol 3. Ligi’nin ise kasım ayı sonunda başlaması bekleniyor.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

banner844
Yorumlar (0)