banner851

banner955

DÜZCE ÇOK GERİLERDE

Düzce Belediyespor Voleybol takımının yardımcı antrenörü, eski futbolcu ve çeşitli kategorilerde profesyonel hakemlik yapan Levent Görür yaptığı açıklamada Düzce futbolunda kanayan yaraya parmak bastı.

Spor 24.02.2018, 18:17
446
DÜZCE ÇOK GERİLERDE
Levent Görür yaptığı açıklamada Düzcespor’un kulüp olmadığını söylerken ne altyapısı ne de tesisi olan bir takımın kulüp olmasının mümkün olmadığını dile getirdi. Görür, uzun süredir liglerde boy gösteren Düzcespor’da hiçbir zaman planlama yapılmadığı ifade ederken, Başkan ve yönetimin her yıl değiştiğini böyle bir durumda başarının gelmesinin çok zor olduğunu söyledi.
Düzce Belediyespor yardımcı antrenörü ve eski futbol hakemi Levent Görür, iki yıl önce akademi ligine girildiğini hatırlattı. Fakat bugün bakıldığında akademi takımın liglerde olmadığını ifade eden Görür, böyle başarının gelmeyeceğini gelse bile suni olacağını vurguladı.
Görür, “Hiçbir zaman proje sunmayan gelen yönetimler geçici başarılar aramakta; uzun vadeli plan ve projelerle gelen yönetimler büyük başarılar kazandırmakta. Ama bizler hemen şampiyon olup günü kurtarma peşinde oluyoruz.” İfadelerini kullandı.
Düzce Belediyespor Voleybol takımının yardımcı antrenörü Levent Görür, voleybol takımında çok büyük arkadaşlığın olduğunu ve amaçlarının bu sene bir üst lige çıkmak olduğunu ifade etti.
Düzce Belediyespor başantrenörü Şefket Gökhan Öztürk ise çok küçük bütçe ile kurulan Düzce Belediyespor voleybol takımının lider durumda olduğunu hatırlatarak amaçlarının play-offta Efeler grubuna çıkmak olduğunu vurguladı.
 Öztürk, play-offta oynayacakları takımların kuvvetli olduğunu söylerken ancak kendilerinin daha takım olduğunu ifade etti. Başantrenör Şefket Gökhan Öztürk play-off maçlarının Sivas ilinde oynanacağını söylerken ilk maçı grubumuzda ligi 4.bitiren Bigadiç Belediyespor ile oynayacaklarını belirtti.
 
Yorumlar (2)
Alaturka 5 yıl önce
Levent Hoca Doğru demiş 1967 kurulan bir şehrin Takımının bırak Antrenman sahasını kendine ait yatacak yeri olmaması sizcede garip deģilmi 2.lige çıksan ne olacak gelen topcuyu kendi yatağında yatiramadıktan sonra
adsız 5 yıl önce
levent bey cok dogru söylemiş burda futbol çok düşük yeteneklı oyuncular olmasına raymen düzce futbolunun kalkınmasını saylayan kulüp sayısı 4 gecmez özellikle alt yapılarda
19
açık