banner851

banner614

DÜZCE FUTBOLCU FABRİKASI OLUR

banner619

Dünyayı ve ülkemizi saran koronavirüs nedeni ile takımların büyük maddi kayıp yaşarken takımların önümüzdeki sezonları nasıl geçireceği merak konusu oldu.

banner846
Spor 20.04.2020, 12:27
920
DÜZCE FUTBOLCU FABRİKASI OLUR
banner844

Virüs nedeni ile bütün takımlar maddi kayıp yaşarken bunu aşmak için neler yapabiliriz diye araştırmalar yaptığı görüldü. Düzcespor maddi kriz yaşamazken ileride doğabilecek bir takım sorunlar nedeni ile 5 yıllık planlama yapmasının çok doğru olacağı konuşulmakta.

Düzcespor’un 2020-2021 sezonundan itibaren çok ivedi şekilde alt yapıya önem vermesini 5 yıllık planlama dahilinde futbolcu ordusunu kurarak fabrika haline getirmesinin Düzcespor menfaati olacağı öngörülmekte. 1980 yılı ve sonrasında Düzce ili nüfusunun 40 bin 50 bin lerde olduğu dönemlerde Düzcespor, Kervan Doğsanspor ve Akçakocaspor’un profesyonel kadrolarında bir çok Düzceli oyuncunun olduğu gözlerden kaçmazken şu anda 400 bin nüfuslu Düzce ilinde daha çok futbolcu çıkmasının hiçbir nedeni yok denildi.

Spor adamları Düzcespor kulübü başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetimi bu futbolcu fabrikasını kuracak güce ve beceriye sahip olduğunu yeni sezonda 5 yıllık planlamanın mutlaka yapmalarını istediler.

Yorumlar (2)
Kapo hasan 1 yıl önce
Önce inanacaksın sonra güveneceksin,karnini doyuracaksin,ve sabirla çalişip,beklemeyi(meyvelerinin olmasini gormek icin) ama sabırla beklemeyi ehil ellerde bak DÜZCE'de neler yapiliyor vesselam
Düzcespor 1 yıl önce
Alın size pilot takım Akçakoca spor hem en güzel hem en büyük ilçemiz 3 ligi bile kaldırabilecek kapasitede Düzcesporun hem altyapıya pilot takım olarakta akcakocaspora önem vermesi lazim
17°
parçalı az bulutlu