banner851

banner614

DÜZCE İLİNDE BİRLİK-BERABERLİK ZAMANI

banner619

Düzcespor eski Başkanlarından Bayram Ali Kubilay play off’ lar öncesinde Düzce ilinin tek yumruk olmasını isterken, Düzcespor’ un şampiyon olması halinde 10 000 bin TL prim vereceğini söyledi.

banner846
Spor 04.05.2021, 11:02 04.05.2021, 13:49
1845
DÜZCE İLİNDE BİRLİK-BERABERLİK ZAMANI
banner844

Düzcespor kulübü eski Başkanlarından Bayram Ali Kubilay meşalenin ateşini yakarak Düzcespor’ un şampiyon olması halinde 10 bin TL prim vereceğini belirtti.

Bayram Ali Kubilay Öncü habere yaptığı açıklamada Düzcespor’ un şu play off günlerinde tüm siyasilerin, bürokratların, sivil toplum örgütlerinin, iş insanlarının ve ilçe Belediye Başkanlarının bu kampanyaya katılmasını istedi. 

Bayram Ali Kubilay  “bugün birlik olmazsak ne zaman birlik olacağız?  Ben kendi adıma Düzcespor şampiyon olması halinde 10 00 bin TL prim vereceğim. Bu kampanyayı bu şekilde başlatıyorum” dedi.

Kubilay Düzcespor çok şansız maçlar oynadığını, yine de play off’ lar neticesinde Düzcespor’ un 2.lige çıkacağına inandığını belirtti.

Eski başkan Bayram Ali Kubilay “Düzcespor’ a play off maçlarında başarılar dilerim” dedi.

Yorumlar (9)
adamın teki 3 ay önce
Haberi yazan arkadaş matematik derslerinde ne yapıyordu ki? 10 000 bin Tl nedir ya!
SMM KUBİLAY BUNU GİDER YA 3 ay önce
Eee.. Devlete vergi ödeyip isimsiz kalacağına , yaptigi bağişi GİDER yazip Naaami yuriyecek. HOBAAA BURDAN YAK
Düzce 3 ay önce
Millet açlıktan kırılıyor çevrenize bakın şov yapmayın artık
Şampiyon 3 ay önce
Bu zenğinliğe > bu pirim yakışmadı
Cash81 3 ay önce
Ya bırakın bu isleri fakir fukaraya yardim edin insanlar intihar ediyor düzcespor şampiyon olsa ne olur
Cemil Koç 3 ay önce
Faruk özlü Aksaray maçında pirim vermişti ne oldu futbolcular şansı kullanamadı şimdi ançak şampiyon olursa pirim alır takım yoksa herkes satış listesine girer
ERSEL 3 ay önce
BUNDAN GÜZEL BIR CVP OLAMAZ HERHALDE...
Kazım Karabekir 3 ay önce
Eski Başkan’dan bu beklenirdi güzel teklif şu zamanda az para değil helal olsun.Bu işe gönül verdiğin belli ALLAH yolunu açık etsin.Bu arada evcek köy yaşam alanını biraz daha çim ekersen daha güzel olur diye düşünüyorum :)
TUNÇ 3 ay önce
NE PRİMİ YA...Bu futbolcular bu şehre şampiyonluk borçlu...Bunu para karşılığında değil , sahada aslanlar gibi mücadele edip ; üç rakibini de yere sererek yapmalı...Prim ondan sonra konuşulmalı...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın