banner851

banner955

DÜZCE SÜPER AMATÖR'DE TOPLU SONUÇLAR

Düzce Süper Amatör'de Pazar günü oynanan müsabakalarda ilginç sonuçlar ortaya çıktı. Oynanan maçlarda küme düşme adaylarının iyi mücadele ettiği gözlerden kaçmadı.

Spor 12.02.2018, 13:38
698
DÜZCE SÜPER AMATÖR'DE TOPLU SONUÇLAR
banner1032

Geçtiğimiz Pazar günü önemli Süper Amatör müsabakaları gerçekleşti. Gölyakaspor, karşılaştığı Bahçeköyspor 'u 2-1 yenerken; Aydınpınarspor ise Kirazlıspor müsabakasından 3-2 galip ayrıldı. Kuzey Yıldızı -  Hamidiyespor müsabakasında gol sesi tek taraftan çıktı ve Kuzey Yıldızı, rakibini 3-0 mağlup etti. Yığılcaspor-Çilimli Belediyespor müsabakası 2-2 berabere sonuçlanırken; Cumayeri Belediyespor, karşı karşıya geldiği Sivrikaya Sinerjispor müsabakasından 3-0 zaferle evine döndü. Pandul İnşaat Elmacıkspor - Düzce Belediyespor müsabakasını 1-2 'lik skorla Düzce Belediyespor alırken, Üçyolspor 'la karşılaşan Akçakocaspor ise rakibini tam 8 gol ile büyük bir yenilgiye uğrattı. Müsabakada Üçyolspor'dan hiç gol sesi çıkmadı...

Bu sonuçlara göre Çilimli Belediyespor 55 puanla liderliğine devam ederken, 2. sırada Elmacıkspor’un 42 puanı var. 3. ve 4. Sırada ise Akçakocaspor ve Düzce Belediyespor’un 40 puanı bulunuyor. Son dört sırada Bahçeköyspor 18, Yığılcaspor 17, Üçyolspor ve Sivrikaya Sinerjispor’un da 6'şar puanları bulunuyor.

Yorumlar (1)
Vaybe 5 yıl önce
Cumayeri hükmen galip
14
kapalı