banner851

banner614

DÜZCE SÜPER AMATÖR İKİ TAKIMA KALDI

2016-2017 Düzce Süper Amatör’de 4. Hafta sonunda iki takım dört maçta 12 puan alarak zirvede yer aldı. Kaynaşlı Belediyespor ve Çilimli Belediyespor aldıkları 12 puan ile bir ve ikinci sıraya yerleşti.

banner619
Spor 01.11.2016, 11:05 01.11.2016, 13:00
1130
DÜZCE SÜPER AMATÖR İKİ TAKIMA KALDI

Kaynaşlı Belediyespor ve Çilimli Belediyespor aldıkları 12 puan ile bir ve ikinci sıraya yerleşirken geriden gelen takımlardan Sis Yalıtım Kuzey Yıldızı takımı, Cumayeri Belediyespor, Aydınpınarspor takımları 7 puandalar. 6 puanlı 4 takım var. Bu takımlar Düzce Belediyespor, Yığılcaspor, Gölyakaspor, Elmacıkspor, 5 puanlı Aziziyespor 10. sırada yer alırken 11. sırada 4 puanlı Sivrikaya Sinerjispor var. 1 puanlı Bahçeköyspor ve Karaca Çobanspor 12 ve 13. sırada yer alırken son sırada Özsüt Avlayan takımının henüz puanı yok.

Düzce Süper Amatör’e bakıldığında Kaynaşlı Belediyespor ve Çilimli Belediyespor şampiyonluğun en büyük adaylarından bu iki takım sezon sonuna kadar şampiyonluğun en büyük adaylarından iki takım olarak gösteriliyor.

İlk dört haftaya bakıldığında Kaynaşlı Belediyespor’un bir adım önde olduğu spor otoriteleri tarafından açıklandı. Spor otoriteleri tarafından Düzce Süper Amatör’ün 3 gruba ayrılacağı söylenirken, şampiyonluk mücadelesi Kaynaşlı Belediyespor ve Çilimli Belediyespor arasında geçeceğini, orta sıralarda ise Sis Yalıtım Kuzey Yıldızı, Cumayeri Belediyespor, Gölayakaspor, Düzce Belediyespor, Yığılcaspor, Elmacıkspor, Aydınpınarspor ve Sivrikaya Sinerjispor takımlarının olacağını, düşmeme mücadelesi verecek takımların ise Aziziyespor, Bahçeköyspor, Karaca Çobanspor ve Özsüt Avlayan takımlarından üç takımın küme düşeceğini ifade ettiler.

banner844
Yorumlar (6)
isimsiz 5 yıl önce
Dedikodu laflar fazla inanmayın.Benim şahsi düşüncem ilk iki konusu belki doğru olabilir ama diğer konularda katılmıyorum.Avlayan belki düşmeye oynayabilir.Ama bahçeköy ve karaca burada soru işareti olan takımlar kesinlikleki Bahçeköyün özellikle saha avantajı var.Karaca'da gitgide yükselen bi grafik var
Kim düşer o zaman 5 yıl önce
Bende doğru tespit ilk ikiye girecek takım yok haaa o takımlar dağılırsa belki
Angaralı 5 yıl önce
Süper amatorde top oynayan gençlerin bir çoğu üniversite öğrencisi harçlıklarını buradan çıkaran çocuklar ama ne hikmetse bir çok kulüp bu çocukları oynatip iş ödeme yapmaya gelince şu hafta bu hafta şu maç bu maç diye çocukları oyaliyor arkadaşın yorumuna katılıyorum ilk iki belli ama orta sıra ve düşme potası değişir çünkü bu çocukların çoğu ödeme yapılana kadar idmanlara gitmeme kararı aldı onun için sıralama değişiklik gösterecektir. Kulüp yöneticileri lütfen emeğe saygı çocukların ödemelerini yapın yoksa yakında oynatacak futbolcu bulamayacaksiniz.
garip 5 yıl önce
kusurabakmayın ama bu lig okadar kaliteli bir lig değil yani iki takım futbolcu yönünden finans yönünden diğer takımların bir adım önünde olması dier takımlarımızın lige erken havlu attığını göstermez
Bunlar kim 5 yıl önce
Bu spor otoriteleri kimmiş merak ediyorum isim söyleyin
Hocam 5 yıl önce
Çok erken bır sıralama yapmıssınız hocam. Bu lıgde daha cok sular akacak emın olun.
Lıge gec baslayanlar ıle erken baslayuıp cok calısanlar arasındakı makas daralmaya başladı gıbı.
Spor camıasının sesıne kulak verırsenız eger bu sıralamanın bu sekılde devam etmeyecegını sızde anlarsınız...

Ilk ıkı konusunda haklısınız ama orta sıralar ve dusenler arasında cok değişimler olacaktır göreceksınız.