banner851

banner614

DÜZCE TEK YUMRUK

banner619

Düzceli gençlerin spora yönlendirilmeleri adına önemi dile getirilen akademi ligi için Düzceliler tek yumruk olarak sahip çıktı ve finansal destek sağlandı.

banner846
Spor 12.08.2015, 10:58
1704
DÜZCE TEK YUMRUK
banner844
Uzun zamandır Akademi ligine girip girmeme konusunda kararsız kalan Düzcespor'da Düzceli İş adamları Düzcesporun Alt yapısına sahip çıktı
Öncü Televizyonun sunduğu sportmence programında Düzcespor Akademi ligine mutlaka girmesi gerktiği ve  Düzcespor'un Akedemi ligi için  gerekirse ayrı bir yönetim oluşturması gerektiği fikri söylenmişti .Şimdi bu fikir gerçek  oldu.
 Düzceli tek yumruk olarak Düzceli gençlere sahip çıkma kararı aldı.
Düzcespor Akademi ligini finansal olarak şu isimler karşılayacaklar Timur Nezir,Bayram Ali Kubilay,Mustafa Yılmaz Mehmet Saygun,MuratÖz,Mustafa Başoğlu,Muarrem  Genç,Sezer Çoşkuner,Erdoğan Bıyık,Volkan Özer,Hüseyin Fırat,Şemsi Durdu,Kemal Özkurt,Tuncay Ustabaş Demet Günday 
Düzcespor  deplasmanlı Akademi ligine U19,U17,U16,U15,U14 katagorilerinde girecek. Düzcespor'unAkademi ligine gireceği liglerde Teknik sorumlu olarak Şamil Demirtaş , U 19 takımını Kenan Şereflioğlu,U 17  ve U 16 takımını Erol Tolga,U15 ve U 14 takımlarını Murat Şhabe çalıştıracak.
Yorumlar (2)
Birisi 6 yıl önce
Hayırlı olsun. Gerçekten yapılması gereken buydu. Hem teknik ekibe hem de yöneticilere başarılar dilerim.
Mehmet Süzen 6 yıl önce
Düzce futbolu icin çok onemli bir karar. İnşallah bu karar uygulamaya geçer. Bir kac yıl içerisinde de A takımımızda bir çok Düzce li forma giyer.