banner851

banner955

DÜZCE TEMSİLCİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI İLK HAFTA DEPLASMANDA

Türkiye Kadın Futbol Liginin 2. Devresi 16 Nisan Cumartesi günü 2 maçla başlıyor. Oynadığı 4 maçta 9 puan toplayarak maç fazlası ve averaj farkı ile ilk yarıyı averajla lider bitiren Düzce Kadın Futbol Takımı ikinci yarının ilk maçında kendi sahasında Karabük Kadın Futbol Takımıyla karşılaşacak.

Spor 13.04.2022, 14:18
197
DÜZCE TEMSİLCİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI İLK HAFTA DEPLASMANDA

Türkiye Kadın Futbol 3. Ligi H Grubunda sezonun  ikinci yarısı 16 Nisan Cumartesi  günü oynanacak  maçlar devam edecek. 5 kulübün yer aldığı H grubunda mücadele eden Düzce Kadın Futbol Takımı, ilk maçını kendi sahasında deplasmanda 2-1 yendiği Karabük Kadın Futbol Takımıyla yapacak. 


İLK YARIYI LİDER BİTİRDİ 
İlk yarıda oynadığı 4 maçta üç galibiyet bir de yenilgi alarak 9 puan alarak maç fazlasıyla ve averaj farkı ile ilk yarıyı lider bitiren Düzce Kadın Futbol Takımı sezonun ikinci yarısının ilk maçını Karabük Kadın Futbol Takımıyla 16 Nisan Cumartesi günü Nurettin Zafer Stadında, saat14:00’de oynayacak. Bu grupta diğer maç ise Kastamonu Gücü Kadın Futbol Takımıyla Kemerspor Kadın Futbol  Takımı arasında 16 Nisan Cumartesi günü saat14:00’de başlayacak. 
Haber: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız